پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مرجع کامل دستورات CSS2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  1294645698_1_2ccc2421d5.jpg]

سلام و درود
فایلی که امروز برای شما عزیزان آماده کرده ام فایل pdf مرجع کامل دستورات CSS2 در ۲۴ صفحه شامل تعریف Property هایی مانند background, text, tables, margin, positioning و . . . همراه با توضیحاتی در باره هر propert و مقادیری که آن property قبول میکند میباشد. همچنین در جلوی هر property توضیح اینکه آن property در چه browser یی و از چه ورژنی از آن به بالا ساپورت میشود آمده است .دریافت این فایل بسیار مفید رو به همه دوستداران و استفاده کنندگان CSS پیشنهاد میکنم.
این فایل را در یکی از سایت های ایرانی به نام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدم ولی مرجع اصلی آن سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میباشد و میتوانید با مراجعه به سایت فوق در تمامی زمینه های برنامه نویسی وب اطلاعات اصلی رو دریافت کنید.
سلام
یک مشکلی که دارم این است نمی دانم از کدام قسمت css فاصله عمودی بین خطوط را بیشتر کنم یعنی از 1 به 1/5 افزایش بدم همان کاری که در ورد بین خطوط انجام می گیرد با تشکر.
فیاض
دستور line-height ارتفاع خط را مشخص میکند
لینک مرجع