پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: افزودن مطلب جدید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من تازه به گروه شما وارد شده ام البته قبل از با نیوبک کار می کردم ولی مسئولین آن خیلی بی توجه بودن حتی برای طراحی من را می چرخاندن
من هم اکنون بر روی سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جوملا را نصب کردم ولی هنوز موفق به ارسال مطلب نشدم
هنگامی که افزودن مطلب جدید را می زنم چیزی باز نمی شود
حالا من موندم چکار کنم
دوم اینکه من چطوری می تونم دسته بندی موضوعات انجام بدهم و یک منو برای خود طراحی کنم
با تشکر
سلام
به پارس جوم خوش آمدید !
جوملا دارای چندین انجمن پشتیبانی می باشد و میتوانید از انها استفاده کنید و این مهم ترین عامل رشد جوملا در ایران است !
من به شما توصیه میکنم کتاب آموزش جوملا 1.5 را دانلود و مطالعه کنید چون بسیاری از راهنمایی های لازم را در آن خواهید یافت !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد از اینکه سایت نصب شد شما باید در قسمت بخش ها بخش های دلخواه را ایجاد کنید و در قسمت مجموعه ها مجموعه های دلخواه را ایجاد کنید و توجه داشته باشید هر بخش باید دارای زیرمجموعه باشد به عبارتی مجموعه ها باید به یک بخش مربوط باشند !

بعد از ایجاد بخش و مجموعه های دلخواه باید مطلب بنویسید و منتشر کنید !

در مورد اینکه هنگام ارسال مطلب پیزی نمیاد باید بیشتر توضیح دهید چون مشکل دقیقا مشخص نیست و اگر حل نشد میتوانیم سایت شما را بررسی کنیم ضمن اینکه بد نیست بگویید کنترل پنل هاست شما چی هست ؟
روش ساختن منو در کتاب آقای نوید زراعتی که معرفی کردم موجود است !
با تشکر از راهنمایی شما
هاست من از سی پنل شرکت میهن وب هاست است
در مورد ارسال مطلب جدید روی آن کلیک می کنم ولی صفحه سفید است اگر ایمیل را بدهید رمز را اسال می کنم
ostad24000@yahoo.com
شما چیزی رو اشتباها حذف نکردید ! چون سطوح دسترسی درست است !
یکبار پیک جوملا را در هاست اکسترکت کنید و نصب نکنید و سپس پوشه اینستال رو حذف کنید !

اگر روش بالا جواب نداد به نظر من یکبار دیگه جوملا رو نصب کنید و نسخه جوملا 1.5.24 سایت جوملای فارسی توصیه میشود !
اگر در نصب مشکل داشتید براتون نصب میکنیم !
متشکر را از راهنمایی شما حتما امروز این کار را انجام خواهم داد
ولی سوال دوم
من یک قالب می خواهم برایم طراحی کنید قالب ساده ولی پیچیده ای است
اگر در سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بروید خواهید دید که چه قالبی دارد البته این قالب روی نیوبک نصب شده ولی چون قصد دارم نیوبک را به طور کل حذف کنم می خواهم قالبی با چنین امکاناتی باشد
البته منو آن را را در نظر نگیرید
به نظر شما هزینه طراحی چنین قالبی چقدر می شود
درکل ممکن است این مشکل به خاطر یکی از افزونه ها هم باشد !
من نمایش پیام های خطا رو در تنظیمات اصلی روی حداکثر گذاشتم ولی اروری مشاهده نشد !
اگر یادتون هست افزونه ای نصب کردید و این مشکل پیش اومده برای تست یک بار حذفش کنید !

برای قالب هم میتونید تماس بگیرید تا صحبت کنیم ! البته قالب های رایگان برای جوملا وجود دارد و میتوانید در سایت های جوملایی جستجو کنید و قالب ها رو بررسی کنید!
لینک مرجع