پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ایمیل توسط spambots حفاظت می شود
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت تمامي دوستان انجمن
من از جوملا 1.7 استفاده مي کنم. موقعي که توي بخش تماس با ما توي اطلاعات تماس يه ايميل وارد مي کنم توي خود سايت به صورت زير نشون مي ده.ThinkStrong
کد:
اين آدرس ايميل توسط spambots حفاظت مي شود. براي ديدن شما نياز به جاوا اسکريپت داريد.
[تصویر:  Error_Email_spambots.JPG]
دوستان اگه با همچين مشکلي برخورد داشتند منو راهنمايي کنن. چطور مي تونم اينو درست کنم که ايميل رو نشون بده و نه اين متن روEyes.
سلام
من تا به حال با این مشکل مواجه نشدم .
شما قالب و مرورگر را تعویض کنید.
بعد دیگر اینکه در لوکال کار میکنید یا هاست.
اگر میشود دمو قرار دهید تا بررسی شود.
با تشکرRose
با تشکر از شما دوست گرامي آقاي محمدجاني
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر مشاهده کنيد زير آدرس به جاي ايميل ي که بنده دادم اون مطلب رو آورده.
من توي لوکال هم همين مورد رو دارم. قبلا توي 1.5 اين مشکل رو نداشتم . کلا توي نسخه 1.7 هستش. نسخه جوملا من 1.7.2 هستش که از سايت اصلي جوملا نصب کردم.
پيداش کردمLaughRose
اين رو براي بقيه دوستاني که اگه با اين مشکل مواجه شدن مي نويسم.

قالب ي که براي سايت بنده بود داراي يه سري فايل html بود که همراه با خود قالب اجرا مي شد. توي فايل html يه سري دستورات اسکريپت براي جلوگيري از اينکه کاربران سايت نتونن ايميل ها شون رو توي سايت بذارن وجود داشت. وقتي اون دستورات اجرا مي شد ايميل تمامي کاربران از جمله مديريت رو مخفي و به جاي اون از جمله بالا استفاده مي کرد.
با تشکر از تمامي دوستان......OkRose
لینک مرجع