پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ماژول منو آکاردئونی Glossy Accordion Menu
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  1294143442_1_fa6ea5bf29.jpg]

سلام و درود
این هم ماژول دیگری برای ایجاد منو آکاردئونی زیبا در سایت.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

OkOkOk
سلام
مثل اینکه دمو را فراموش کردید بزارید.
لینک دمو افزونه اضافه شد
سلام
من این پلاگین را نصب کردم راهنمای سایت راهم خوندم اما نفهمیدم چطور میشه استفاده کرد؟
میشه کمی راهنمایی کنید؟ Bravo
باید بگم که من جوملا 1.5 استفاده میکنم و نمیدونم جوملا 1.5.8 چیه که میگه؟
توی تنظیمات فقط یک فایل php داره که نمی دونم باید چیکارش کنم؟ نه از من منو می پرسه نه چیز دیگه.....
با سلام
دوست گرامي منظور ورژن جوملاي شماست که در حال حاضر آخرين ورژن از 1.5هم ورژن 1.5.23 هستش که در بخش مديريت سايتت در بالا مي توني ورژن اونو ببيني. اگر همين ورژن بود که هيچ وگرنه مي توني اون رو آپديت کني.

درباره منوي آکاردئونی Glossy Accordion Menu بعد از نصب در واقع پلاگين مي باشد و براي استفاده از اين پلاگين مي توني از دستور زير در هر جاي مطلب خودت استفاده کني. و همچنين از بخش مديريت پلاگين رو فعال کنيد

کد:
{Glossy_Accordion_Menu} ... menu items ...  {/Glossy_Accordion_Menu}

به جاي نقطه ها و منو آيتم نام منوي خود را وارد کنيد.
خیلی ممنونم از راهنماییتون
من یکم اطلاعاتم پایینه
می خاستم ببینم وقتی می خام برای منوی سایر این حالت اکردئونی را پیاده کنم توی کدوم فایل این کد را وارد کنم؟
template?
index.php?
WassupMacho
آن کد که دوست عزیزمون mking فرمودند باید یک مطلب جدید و یا یک ماژول دستی (HTML) برایش ایجاد کنید و آن کد در قسمتی ( کادری ) که متن را وارد می کنید قرار دهید کنید .
با سلام خدمت تمامي دوستان
دوست گرامي شما بايد کد بالا را در هر مطلبي که مي خواهيد منو ظاهر شود در يک جا از مطلب کپي کنيد. و فقط نام منوي مورد نظر خود را در وسط آن بياوريد.
کد:
{Glossy_Accordion_Menu}mainmenu{/Glossy_Accordion_Menu}
این کارو کردم ج نداد!!
لینک مرجع