پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ماژول نمایش ساعت و تاریخ شمسی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام دوستان

افزونه خوب و پر کاربردی است

ولی من به یه مشکل برخوردم

ساعت را نمی دانم از کجا باید تنظیم کنم
الان ساعت برای من اشتباه نشان داده می شود.

لطفا راهنمایی کنید
در قسمت تنظیمات کلی و تب سرور در جوملا و قسمت تنظیمات محلی اختلاف زمانی رو روی تهران تنظیم کنید.
ماژول نمایش تاریخ شمسی (فارسی)، قمری (عربی)، میلادی (انگلیسی) بصورت همزمان

لینک در سایت جوملا:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من میخاستم رنگشو تغییر بدم اما قسمت پارامترها .جود نداره
ورژن های جدید هم نصب میکنم نمایش نمیده
ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر
من mod_date_for_joomla2.zip رو روی جوملا 2.5 نصب کردم ولی تنظیمات ماژول داخل صفحه ماژول نمیاد مشکل چیه؟
درود
تنظیمات خاصی نداره. کافیه نصب و در موقعیت مناسب قالب فعال کنید تا تاریخ رو نمایش بده.

یا علی
سلام این ماژول رو در این سایت (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) نصب کردم
فقط تاریخ رو نشون میده
همچنین در قسمت مدیریت ، پارامترها را نمایش نمیده
از جوملا 2.5 استفاده می کنم
لطفا جهت رفع مشکل راهنمایی کنید
یا درست نصب نشده یا ماژول با جوملای شما سازگار نیست و مشکل دارد.یکبار دیگر نصب و تست کنید.
حالا این هم بی خیال...
یه ماژول از این مسیر دانلود کردم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم به هنگام نمایش پیغام زیر رو میده
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/golest12/public_html/main/modules/mod_newstyper/helper.php on line 75

هنوز نتونستم یه ماژول درست حسابی باسه تاریخ و ساعت شمسی نصب کنم
جوملای من آخه چه مشکلی می تونه داشته باشه ؟! به این خوبی 2.5 هم هست
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع