پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در کد html
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام . من یک مشکلی در کدهای html دارم. من برای مثال جدولی رو با htmlساختم و بک گراند table رو رنگی انتخاب می کنم .اما وقتی این کد رو در ماژول html جوملا کپی می کنم رنگ زمینه رو گرچه در خود ماژول می بینم،در سایت نشون نمیده. کلا با هر کدhtml ای مشکل داره.
آیا ماژول خاصی باید نصب کنم یا تنظیمات خاصی داره؟
ممنون می شم جواب سوالم رو بدین
در ضمن نسخه جوملا من 1.5.23 هست
لطفا یک دمو قرار بدید
البته خیلی بهتر است که با خود ادیتور جوملا تیبل رو بسازید
دوست عزیز ممکنه از قالبتون هم باشه
قالبتونو عوض کنید ببینید باز هم رنگ داخل جدول نمایش داده نمیشه
این مشکل در جوملا 1.5.23 وجود دارد
و جدول را به خوبی نمایش نمیدهد
البته جوملا 1.6 و 1.7 این مشکل را ندارند
شما میتوانید با استفاده از کد زیر جدول را ایجاد و رنگهای دلخواه را قرار دهید بسته به نوع سلیقه و قالب سایت
کد:
<p style="text-align: center;" dir="rtl"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;"><strong><br /></strong></span></p>
<p> </p>
<table style="text-align: center; background-color: #ffffcc; border-collapse: collapse; font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif; width: 438px; height: 147px; border: 1px solid #000000;" dir="rtl" border="0">
<tbody>
<tr>
<td style="font-weight: bold; border: 1px solid #000000;" width="215"><br /></td>
<td style="font-weight: bold; border: 1px solid #000000;" width="215"><br /></td>
</tr>
<tr>
<td style="border: 1px solid #000000;" width="215"></td>
<td style="background-color: #ffffff; border: 1px solid #000000;" width="215" bgcolor="#ffffff"><br /></td>
</tr>
<tr>
<td style="border: 1px solid #000000;" width="215"><br /></td>
<td style="background-color: #ffffff; border: 1px solid #000000;" width="215" bgcolor="#ffffff"><br /></td>
</tr>
<tr>
</tr>
<tr>
<td style="background-color: #ffffff; border: 1px solid #000000;" width="215" bgcolor="#ffffff"></td>
</tr>
<tr>
</tr>
<tr>
<td style="background-color: #ffffff; border: 1px solid #000000;" width="215" bgcolor="#ffffff"></td>
</tr>
</tbody>
</table>
موفق باشیدRose
ممنون از پاسخ همه دوستان.
آقای عمرانی تیبل رو می فهمه، رنگ سلول هاش رو نمی فهمه!
مشکل از قالب هم نبود ،
اما با نمونه کدی که آقای محمد جانی دادند مشکل حل شد. من بک گراند هر سلول رو تو Style تعریف نمی کردم. از کد bgcolor استفاده می کردم که نشون نمیداد. اما با style درست شد.کلا کدهای داخل Style رو درست نشون میده.
لینک مرجع