پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: من یک قالب آبی سه ستونه میخوام!! پیدا میشه؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من یه سایت فوتبالی دارم اسم تیم ما استقلال ساریه اینم آدرسش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

iتا حالا 10 تا قالب گرفتم هیچکدومش جالب نبود یکیش آبی بود ولی موقعیت نداشت الآن یکی رو گذاشتم مشکیه و نمیدونم چطوری رنگش و تغییر بدم تا آبی بشه
لطفا کمکم کنید
مرسی

اینم لینک اون قالبی که الآن تو سایتمه دوست دارم از همین قالب استفاده کنم.
لینک دموی قالب : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوست عزیز برای تغییر رنگ بک گراند و کلا رنگ اجزای سایت باید فایل های css رو دستکاری کنید، برای خود قالب از فولدر قالبی که نصب کردید در فولدر css، فایل template.css رو ویرایش کنید و کدای رنگ مورد نظرتون رو تست و جایگزین کنید. ممکنه چون با css آشنایی ندارید یکم پیدا کردن کدای مورد نیازتون برای تغییر ازتون زمان بگیره، البته تایتل هر بخش در فایل css کاملا محتواش رو نشون می ده.
البته برای تغییر رنگ این قالب که قرار دادید ، چون بصورت عکس میباشد کار جالبی در نمیاد اگه بخواهیم عکسهارو تغییر رنگ بدیم

لینک دانلود بعلت تجاری بودن قالب حذف گردید
قالبت کلا فارسی نیست بفرست برات کامل طبق سلیقه ات درست کنم بفرستم فکر کنم این یک بسته کامل باشد اگر تمایل داشتین بسته اش را بفرستین روی قالب کار کنم چون این قالب تجاریه ایمیل کنید لطفا soldooz@ymail.com
یعنی میشه واسم درست کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی ممنون میشم ازتون
امروز میفرستم به ایمیل شما
واقعا ممنونم

داداشم این لینک دانلود اون قالبه :
لینک به علت تجاری بودن حذف شد
من به ایمیلتم میفرستمش حالا
می بخشید منم مثل شما جزء کاربرای تالارم فقط ولی فرستادم چند پست پشت هم در یک تاپیک ممنوعه، باید فارسیم بنویسید! و اینکه وقتی با یه کاربر کار دارید به خودش پیغام بدید.
به خاطر رعایت نکردن همین چیزای کوچیک پس از مدتی استفاده از فروم مشکل می شه.
دوستان توجه داشته باشند در صورتی که قرار در پیام خصوصی مشکل رفع شود با ارسال پیام خصوصی به کاربر مور نظر استفاده کنید از پیگیری مشکلات در چنین مواقع در پست خودداری نمایید .
استفاده از فینگلیش در انجمن ممنوع میباشد.
پیشاپیش از توجه شما سپاسگذاریم
Rose
مرتضی جان دوست عزیز به دوستان اعلام می کنیم وقتی تجاریه برای اینکه مشکلشان حل شود پیغام خصوصی دهند ولی باز تایپیک میزنند .
لینک مرجع