پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: روش ایجاد گوگل پلاس برای سایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

چطور میشه آیکن گوگل پلاس رو درون سایت قرار داد

مثل این سایت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر
با سلام هم ماژول گوگل پلاز هست هم بلاگینش
مثل سایر افزونه ها نصب کنید و در موقعیت مورد نظر قار بدهید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم بلاگینش که آقای گنجی در انجمن قرار دادن
مننون بابت معرفی افزونه

برای سیستم های دیگه مثل وردپرس باید چه کار کرد؟

ممنون
اینجا انجمن تخصصی جوملا هست.لطفا سوالتون رو در یک انجمن مربوط بپرسید.
از این پلاگین برای وردپرس می توانید استفاده کنید :

توضیحات :
درست نبودن ادرس ها به خاطر تغییر دامنه و آدرس ها می باشد و میتوانید در انجمن در این مورد جستجو کنید !
ظاهرا یکی از دوستان نیاز به این افزونه داشتند .
چون لینکدهی ها بر اساس دامنه parsjoom.com داده شده بود لینکها مشکل دارند . کافیست آن را به parsjoom.ir تغییر دهید .
فعلا به این طریق عمل نمایید تا مشکلات انجمن رفع گردد . با تشکر

من نصبش کردم ولی مثل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نشد منم میخوام مثل این سایت بشه
چیکار کنم؟
چیکار کنم که مثل همون سایت همیشه رو سایت باشه من پلاگینو که نصب کردم این فقط دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مونده و نمیتونم متنی براش بنویسم
لینک مرجع