پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ماژول زوم تصاویر LV Image Zoomer
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  1293984395_1_03948099ad.jpg]

سلام و درود
توسط این ماژول میتوانید تصاویر خود را در موقعیت ماژول منتشر کنید و قابلیت زوم را به آن اضافه کنید.

برخی از ویژگیهای این ماژول :
تست شده در مرورگرهای IE6, IE7, IE8, Firefox, Opera, Chrome, Safari
نمایش 10 تصویر در ماژول با قابلیت زوم
در صورتی که جاوا اسکریپت را غیر فعال کنید میتوانید به تصویر بزرگ لینک اضافه کنید
قابلیت لود تصویر از سرور دیگر به وسیله لینک
ویرایش عرض و ارتفاع زوم
فعال و غیر فعال کردن زوم دوباره
نمایش و عدم نمایش عنوان تصویر
دارای پارامترهای بسیار برای تنظیمات
Valid XHTML

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

BravoBravoBravoBravoBravo
با سلام
با تشکر از زحمات شما
من این ماژول رو میخواهم بر روی سایت نصب کنم ولیکن متاسفانه فقط برای 10 عکس قابلیت دارد.و برای بیش از 200 عکس نیاز دارم.من یک نمونه سایت برای شما میگذارم .لطفا دیدن کنید و مرا در این امر راهنمایی کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایمیل من
vahid.montazeri@gmail.com
دوست عزیز
این 200 تا عکس قرار چی باشند ؟
اگر گالری تصاویر هستند می توانید از phoca gallery استفاده کنید . و اگر قراره محصول معرفی بشود به همراه مشخصات و توضیحات می توانید از dj catalog استفاده کنید .
با تشکر از جناب سمیع عادل !
همانطور که گفتند برای نمایش محصولات میتونید از دی جی کاتالوگ و فوکاگالری استفاده کنید!
اگر مایل به استفاده از این افزونه هستید خوب باید بدونید که در یک صفحه نمیتوانید دویست تا تصویر رو قرار دهید چون یه یک ساعتی طول میکشه تا لود بشه !
شما میتونید از این ماژول بعد از نصب کپی بگیرید و هر کپی رو در صفحه همون محصول و با تصاویر همون محصول نمایش دهید !
در صورتی که روش کپی گرفتن رو بلد هستد که مطمئنا میدونید انجام دهید و تست کنید !
روش دیگر این است که در صورت امکان این ماژول برای شما به صورت شخصی بهینه سازی شود تا بتونید دویست تصویر رو نمایش دهید که متقبل هزینه خواهید شد ولی بهترین کار همون روش کپی گرفتن است !
لینک مرجع