پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: فارسی سازی قالب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
من یک قالب دارم که یکی از دوستانم زحمت کشیدن و فارسیش کردن البته وقتی رو سایتم نصب کردم ایشون فارسیش کردن من میخام از همون قالب روی یک هاست دیگه استفاده کنم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید کدم قسمتهای قالبی که نصب هست رو باید بردارم و روی قالب دیگه قرار بدم تا فارسی بشه
از کل قالب بکاپ بگیرید
یعنی میتوانید پوشه قالب را زیپ کرده و در هاست دیگر آپلود کنید
ولی قبلش باید قالب رو در سیستم نصب کنید (قالب اصلی) بعد بسته ای که تهیه کردی را در هاست باز کنید تا فایهای جایگزین شود
Rose
با تشکر جناب محمد جانی
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چطوری و از کجا باید بکاب بگیرم از داخل هاس یا از داخل جوملا؟؟؟
میروید به مسیر زیر
public_html/templates/beez
public_html همان روت هاست شماست

مثلا در لینک بالا نام قالب beez است این فایل را در هاست با استفاه از دستور Compress به zip تبدیل کنید و دانلود کنید .
بعد بروید در هاست مقصد همین فایل را در مسیر بالا باز کنید (توجه داشته باشید قالب اصلی که انگلیسی بوده را قبلا در هاست مقصد نصب کرده باشید)
و فایلها جایگزین خواهد شد .
البته توجه داشته باشید اگر میخواهد مطالب سایتم جابجا کنید بهتر است بسته نصبی نصب کنید یا از دیتا بیسها بکاپ گرفته و جایگزین دیتا بیس هاست مقصد کنید
در انتقال بکاپ دیتا بیسها دقت کنید
موفق باشیدRose
دوستان که انشاء الله حق کپی رایت را رعایت می کنند. Smile
اجازه از فارسی کننده قالب هم یادتون نره ! Laugh
آقای محمد جانی فرمایش شما رو من انجام دادم اما اتفاقی رخ نداد
نمیشه مثلا اطلاعات فایلهای css رو کپی کنم و فارسی سازی صورت بگیره
جناب سمیع عادل این رو مطمئن باشید که یکی از دوستان یک قالب رو به من داد ولی انگلیسی بود و یکی دیگه از دوستان زحمت کشید ترجمه اش کرد
نمیخام وقت اون دوستم رو که ترجمه اش کرد رو بگیرم چون کنکور داره واسه همین گفتم راهنمایی بخوام و خودم کارشو انجام بدم
بازم بابت تذکرتون ممنون
یعنی قالب فارسی نشد با این روش ؟
این راهم امکان داره و میشود
البته روش بالا اصولی تر بود و حتما جواب می دهیدRose
می دونم رضا جان شوخی کردم !
همانطور که آقای محمد جانی هم گفتند این کار را هم می شود کرد . فقط فایل های css را کپی کن . البته اگر اون دوستتون توی ساختار اصلیش دستکاری نکرده باشه .
لینک مرجع