پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل عجیب قالب آرتیستیر با IE
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من یک قالب طراحی کردم با IE و مثل همیشه فارسی سازی کردم اما یک اتفاق عجیب افتاده موقعیت های Left و Content رو نمیشناسه.
گفتم شاید ایراد از فارسی سازی باشه قالب رو فارسی سازی نشده هم استفاده کردم باز هم همون اتفاق افتاد لطفا کمک کنید من خیلی فوری نیاز به این قالب دارم.

وب سایت: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله
از کدوم ورژن آرتیستر استفاده کردید؟
اگه با ورژن 3 به بعد بسازید درست نمایش میده(99%)
این قالب رو هم با 2.5 ساختم هم با 3 در همه حالت ها این مشکل بود مثل این میمونه که ایراد از خود جوملا باشه ولی نمی دونم چه کار کنم
قالبی غیر از ارتیستر استفاده کنید و بهتر است از قالب های پیش فرض استفاده کنید و اگر مشکلی نبود از قالب و نرم افزار است و شاید هنگام طراحی خودتون تغییراتی ایجاد کرده باشید !
یه احتمال دیگری هم هست و اون اینکه ورژن جوملاتون با آرتیستر جور در نمی یاد.
مثلا ورژن جدید 3 آرتیستر مخصوص جوملا 1.6 به بالاست و شاید این مسئله مشکل ساز شده باشه.البته احتمالش خیلی کمه.
همونجور که جناب گنجی فرمودند قالب رو عوض کنید ببینید بازم مشکل داره یا نه.
در ضمن اگه ممکنه ورژن جوملا و آرتیستر (دقیق) رو ذکر کنید.
با قالب دیگه هم آزمایش کردم نشد.

جوملا: 1.5.23
از افزونه ی خاصی استفاده نمی کنید؟
با قالب های موجود در خود جوملا هم تست کردید؟
بله نشد

نه همی افزونه ها فارسی سازی شده از جومینا یا پارس جوم هستند.
دوستان مجبور شدم جوملا رو پاک کنم دوباره نصب کنم و جالب اینجاست که ای دفعه یا اینکه همون قالب به همراه همون افزونه ها رو نصب کردم ولی ایندفعه سالم هست.

باز هم از همه ممنون هستم که تلاش خودشون رو کردن تا من رو راهنمایی کنن!!!
لینک مرجع