پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: نحوه استفده از کامپوننت پشتیبانی و تیکت دهی جوملا Huru Helpdesk
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام به دوستان

کسی می تونه بگه چطور می تونم از این کامپوننت استفاده کنم؟؟؟
درود
دوست عزیز شما دقیقا چه مشکلی با این افزونه دارید؟
لطفا توضیحی بدهید تا دوستان بتوانند دقیق تر راهنمایی کنند.Rose
کار کردن با این کامپوننت راحت است .
ابتدا آن را نصب کنید و در منوی کامپوننت ها آن را انتخاب کنید و تنظیمات دلخواه را بر روی آن انجام دهید . همچنین دپارتمان و مجموعه های مربوطه را ایجاد نمایید تا تیکت ها به قسمت های مربطه فرستاده شوند .
سپس از قسمت مدیریت منوها یک منو برای آن ایجاد نمایید .
سلام
من این کامپوننت رو هم روی لوکال و هم روی سایت نصب کردم ولی از بخش کامپوننت ها بهش دسترسی داشته باشم و با پیغام زیر روبرو میشم :
شما مجاز به مشاهده این منبع نیستید. Tired
دسترسی را بررسی کنید
منظورم دسترسی از کنترل پنل جوملاست
موفق باشیدRose
(۲۲-۷-۱۳۹۰ ۰۱:۵۸ صبح)مرتضي محمدجاني نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دسترسی را بررسی کنید
منظورم دسترسی از کنترل پنل جوملاست
موفق باشیدRose

من با کاربر ادمین وارد میشم و مدیر کا سایت هستم . میشه منظورتون رو دقیق تر بگین ؟
این افزونه قبلا نصب شده ، تست شده و مشکلی نداشته .
شما از کدام نسخه از جوملا استفاده می کنید . بهترین نسخه های جوملا برای گروه جوملافارسی ( مامبولرن ) می باشد . توصیه می کنم از این نسخه ها استفاده نمایید .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
من با زمانی که تیکت ثبت میشه مشکل دارم
زمان ثبت تیکت از ساعت جهانی استفاده میکنه من نیاز به این دارم که زمان 3.30+ رو نشون بده

لطف میکنین اگه اطلاعاتی تو این زمینه دارین راهنمایی کنین
تاریخ هاست خود را چک کنید .
و تنظیمات را در جوملا بررسی کنید.
اگز جواب مثبت هست و تنظیمات هاست و جوملا صحیح میباشد پیگیر باشید تا دوستان کمک کننندRose
(۱۳-۸-۱۳۹۰ ۰۵:۳۸ عصر)مرتضی محمدجانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تاریخ هاست خود را چک کنید .
و تنظیمات را در جوملا بررسی کنید.
اگز جواب مثبت هست و تنظیمات هاست و جوملا صحیح میباشد پیگیر باشید تا دوستان کمک کننندRose

تمام تنظیمات هاست و جوملا درست هستن
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع