پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ایجاد اسکرول پایین صفحه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام به دوستان عزیز
لطفا از این سایت دیدن کنید: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همونطور که می بینید با مرورگر فایرفاکس در پایین صفحه اسکرول میندازه
و در مرورگر ie کلا منو رو ناقص نشون میده. این موضوع برای من خیلی حیاتیه ممنون میشم دوستان کمکم کنند
اینجور که من فهمیدم مشکل از زیر منوهاست
در ضمن من میخوام حتما این مشکل حل بشه لطفا اگر کسی می تونه کمک کنه اعلام کنه اگر لازمه بگید تا فایل قالب رو پیوست کنم
فقط تورخدا کمکم کنید
سلام
متاسفانه باید بی خیال اکسپلورر 8 به پایین بشی
مشکل ما جهان سومی ها عدم آپدیت بودنه
شما باید توی سایت لینک آخرین اکسپلورر 8 رو بگذارید تا دانلود کنن
به نظر من هر کس سایتی براش مهم باشه باید برای دیدنش ابزارهاش رو داشته باشه

یا حق
دوست عزیز منوسازتان را عوض کنید . فکر می کنم مشکلتان حل شود
(۶-۷-۱۳۹۰ ۰۳:۵۶ عصر)شاهین سمیع عادل نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز منوسازتان را عوض کنید . فکر می کنم مشکلتان حل شود

متاسفانه این قالب فقط می تونه از moo menu استفاده کنه
من فکر می کنم مشکل از زیر منوها هست
لطفا دوستانی که css کار می کنند کمک کنند
من تست کردم این منوها با تمام مرورگر های فایرفاکس ، ie6 , ie7 , ie8 مشکل دارد و فکر می کنم مجبور باشید برای تمام این مرورگر ها بهینه کنید !
(۶-۷-۱۳۹۰ ۰۴:۳۲ عصر)شاهین سمیع عادل نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تست کردم این منوها با تمام مرورگر های فایرفاکس ، ie6 , ie7 , ie8 مشکل دارد و فکر می کنم مجبور باشید برای تمام این مرورگر ها بهینه کنید !

میشه لطفا کمک کنید و بفرمایید چه جوری میتونم این مشکل رو رفع کنم؟
دوست عزیز
در خوشبینانه ترین حالت فکر می کنم عیب یابی اش حداقل 1 ساعت و در بدبینانه ترین حالت فکر می کنم حداقل یک روز وقت بگیرد !
متأسفانه درخواست شما از عهده من خارج است . اگر دوست داشتید با صرف هزینه برایتان انجام می دهم .
اما همانطور که گفتم راحت ترین راه این است که با یک منوساز دیگر و یا یک قالب دیگر مشکلتان را حل کنید .
پيشنهاد من اينه كه يه قالب بهتر پيدا كنيد... ترجيحا با امكان نمايش منوي مناسب احوال شما!
لینک مرجع