پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل با کامپوننت ایجاد سطح دسترسی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان من کامپوننت ایجاد سطح دسترسی رو از سایت جومینا دانلود و نصب کردم. می خواستم دسترسی مدیریت سایت (یک مرحله قبل از مدیر کل سایت) رو تغییر بدم ولی وقتی در قسمت general بعضی از تیک ها رو غیر فعال می کنم بعد از اینکه تنظیمات رو دخیره کردم، دوباره به حالت اول بر میگرده و تیک ها زده میشه. لطفا کمک کنید تا این مشکل برطرف بشه.ممنون

[تصویر:  acs1.jpg]

[تصویر:  acs2.jpg][/align]
دوست عزیز موضوع را در قسمت مناسبی ایجاد نمایید.
موضوع منتقل شد.
دوستان جوابگوی سوال شما خواهند بود
موفق باشیدRose
کسی نبود کمک کنه؟؟؟؟؟؟
شما بر روی دیگر گروه کاربر تست کنید ببینید مشکل وجود دارد.
البته چک کنید اگر افزونه ای همراه داشته فعال است یا نه
Rose
(۶-۷-۱۳۹۰ ۰۷:۱۹ عصر)مرتضي محمدجاني نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما بر روی دیگر گروه کاربر تست کنید ببینید مشکل وجود دارد.
البته چک کنید اگر افزونه ای همراه داشته فعال است یا نه
Rose

بروی دیگر گروه ها هم همین طوریه . در قسمت General میتونم یک تیک رو فعال کنم ولی هیچ تیکی غیر فعال نمیشه یعنی بعد از اعمال تغییرات دوباره به حالت اول بر میگرده
یکبار جداول دیتابی سرا بهینه سازی کنید . این کار را می توانید با بررسی سراسری جداول / چک کل در منوی ابزارها انجام دهید .
سپس کش مرورگر و کش جوملا را پاک کنید و دوباره امتحان کنید .
(۷-۷-۱۳۹۰ ۰۵:۰۴ صبح)شاهین سمیع عادل نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکبار جداول دیتابی سرا بهینه سازی کنید . این کار را می توانید با بررسی سراسری جداول / چک کل در منوی ابزارها انجام دهید .
سپس کش مرورگر و کش جوملا را پاک کنید و دوباره امتحان کنید .

چطوری میتونم این کار را انجام بدم؟ میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟
کافیست از منوهای قسمت مدیریت جوملا در منوی ابزارها بررسی سراسری را انتخاب کنید .
البته بهتر است به phpmyadmin هاست خود مراجعه کنید و پس از ورود به دیتابیسی که جوملایتان از آن استفاده می کند تمام جداول را انتخاب کرده ( گزینه check all ) و در جلوی همین گزینه در منوی پایین افتادنی ( دراپ داون ) گزینه optimize table را انتخاب کنید . تا جداول دیتابیس شما بهینه سازی گردند .
همه این کارارو انجام دادم بازم نشد Tired
لینک مرجع