پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کامپوننت بی نظیر پشتیبان گیری از دیتابیس و ارسال آن به ایمیل تنها با یک کلیک DataSAFE
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
مسير رو پيدا كردم رفتم به Cpanel كد دسترسي رو به 777 تغيير دادم باز درست نشد
شما تغییراتی در تنظیمات ندادید منظور سایت است !
استفاده از اچ تی اکسز و یا گذاشتن پسورد روی پوشه ادمین و کارهای دیگه امنیتی !
در سایت سازنده هم راهنمایی درستی در این مورد انجام نشده !

ان هم یکی از راهنمایی هایی که سازنده کرده :

کد:
Please ensure your backups directory is also given write permissions for the apache / root user. If you need further advice please email me separately for a debug session.
نه اصلاً تغيير ندادم
من سایت سازنده رو هم بررسی کردم ولی متاسفانه پاسخی در این مورد ندیدم !
باز امیدوارم دوستان دیگر تست کنند و راه حلی پیدا کنند !
البته فکر کنم میتونید از سازنده درخواست بررسی دهید و بطور اختصاصی سایت شما را بررسی کنند !
چطوري اين كارو نجام بدم؟
در سایت سازنده و در صفحه معرفی این افزونه میتوانید در نظرات مشکل رو به زبان انگلیسی بیان کنید و ذکر کنید که کارهای لازم رو انجام داده اید.
مانند نظراتی که قبلا در همین مورد نوشته شده است !
آقاي گنجي خيلي خيل ممنون از راهنمايي هاتون
قبل از اينكه من با وب سايت شما آشنا بشم تو سايت هاي مختلف دنبال اطلاعاتي در مورد جوملا مي گشتم و باز هم درست و حسابي به هدفم نميرسيدم اما از وقتي كه تو اين انجمن عضو شدم هر چيزي از جوملا ميخوام اينجا هست .
تشكر ويژه از آقاي گنجي و مديران بخش ها مختلف و همه اعضاي انجمن پارس جوم به افتخارشون BravoBravoBravoBravoBravoBravo
به جاي اينكه چندين سايت را بگرديد انجمن پارس جوم را چندين با بگرديد
از لطف شما ممنونم
همه انجمن ها عالی هستند به خصوص جومینا و جوملا فارسی !
البته انجمن های دیگری هم هستد ولی راستش من سر نزدم !
سلام
همچنان اين مشكل واسه من وجود داره! كسي راه حلي پيدا نكرده؟!
یک پلاگین دیگری هم قبلا در انجمن معرفی شده بود و دوستانی که همچنان با این افزونه مشکل دارند میتونند از اون استفاده کنند به زودی نسخه جوملا 1.7 اون رو نیز برای دانلود قرار خواهیم داد !

در تاپیک زیر میتونید دانلود کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع