پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: اسکریپت جامعه مجازی شِیرترانیکس پارسی Sharetronix
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
خیلی ممنون .
با توجه به راهنمایی های شما ،واقعیتش من خیلی طالب این اسکریپت شدم و سوالات زیادی تو ذهنم هست .
آیا سایت یا مرجعی رو میشناسید که به اون مراجعه کنم تا اطلاعاتی در ضمینه نحوه نصب ، امنیت ، مدیریت وغیره رو بتونم از اون بدست بیارم؟
یا اینکه هممینجا مطرح کنم تا شما و دیگر ویتان بتونید راهنمایی کنید؟؟
آدرس سايت پشتيبان در ارسال اول موجود است و همچنين سايت اصلي.
در اصل اين اسكريپت جزو بهترين ها است.
اگر يكبار اين اسكريپت رو توي لوكال تست كنيد حتما عاشقش ميشيد ، خيلي چيز جالبي هست ، شما ميتونيد گروه بسازيد ، دوستيابي كنيد ، پيام بفرستيد و كلا ميشه مثل سايت كلوب ... حتي هر كاربر ميتونه ليست دوستاش رو مخفي كنه ، فكر ميكنم احتياجي به كرون جاب هم نداشته باشه مثل بقيه اسكريپتها ...
یک سوال در همین رابطه دارم :
تو نسخه فارسیش قالبش خیلی خیلی خیلی زشت بود. مثل جوملا کتابخونه توابع داره برا ساخت قالب ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ادرس بالا چند تم وجود دارد ولي فكر ميكنم با تيبل طراحي شده باشه ولي نگاه كنيد فكر ميكنم بد نباشه!
سلام و خسته نباشید.
میشه لطفا لیینک دانلود اسکریپت oxwal رو هم قرار بدید .
خیلی متشکر.
براي منحرف نشدن تاپيك درخواست خود را در تاپيك جداگانه مطرح كنيد!
اين تاپيك شيرترانيكس است و شما با يك سرچ ميتوانستيد لينك دانلود را بيابيد.از لينك زير دريافت كنيد البته پارسي شو نديدم شايد موجود باشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در لوکال نصب نمیشه .ادرس یک وب سایت رو می خواد
لطفا کمک کنید
با تشکر
از سايت يوتيوب ميتونيد ويدئوي نصب اوكسوال رو ببينيد ، ضمنا توي لوكال با خطاي 500 برميخوريد ، البته بايد نصب بشه

اينم طريقه نصبش به زبان انگليسي البته

ببخشید من منظورم sharetronix بود که تنها ادرس اینترنتی رو در نصب می خواد .
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع