پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ماژول منو اسلایدی جوملا Kwickmenu_CK
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
Module Joomla 2.5 :j17: :j16:

[تصویر:  1315875954_1_05eb632788.png]

سلام و درود
توسط این ماژول می توانید منو اسلایدی در سایت خود ایجاد کنید.این منو شبیه به منو اسلایدی کمپ 26 است با این تفاوت که برای جوملا 2.5 و 1.7 و 1.6 بروزرسانی شده !
در دو حالت افقی و عمودی قابل استفاده می باشد و همچنین دارای تنظیمات کامل برای نمایش می باشد از جمله عرض و ارتفاع و افکت های نمایش !
در سایت سازنده دمویی برای این ماژول مشاهده نکردم ولی تست شده و مشکلی از نظر کارکرد ندارد !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نصبش كردم اما مثل اينكه لايسنس داره؟
خیر !
من همین الان تست کردم و به راحتی نصب شد !
در سایت جوملای جهانی نوشته شده رایگان است !
(۲۴-۷-۱۳۹۰ ۰۵:۰۳ صبح)رضا گنجی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیر !
من همین الان تست کردم و به راحتی نصب شد !
در سایت جوملای جهانی نوشته شده رایگان است !

برا آموزش كار كردن با اين ماژول بايد كجا بريم؟
ابتدا عرض کنم این ماژول فقط برروی جوملا 1.7 و 1.6 قابل استفاده است و روی جوملا 1.5 نصب نمیشود !
بعد از نصب مانند بقیه ماژول ها در موقعیت مناسب منتشر کنید !
(۲۴-۷-۱۳۹۰ ۰۴:۱۸ عصر)رضا گنجی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ابتدا عرض کنم این ماژول فقط برروی جوملا 1.7 و 1.6 قابل استفاده است و روی جوملا 1.5 نصب نمیشود !
بعد از نصب مانند بقیه ماژول ها در موقعیت مناسب منتشر کنید !

با 1.7 امتحانش كردم، و منتشرش كردم ولي اصلن درست نشون نمي داد تو موقعيت چپ يا راست يه چيزايي اومد ولي اصلن شبيه به منو نبود Eyesپارامترهاشو هم خيلي دستكاري كردم ولي درست نشد. با اين تفاسيري كه شما ميفرماييد و نكته اي براي نصب نداره بايد عيب از من باشه يا از جوملاي من Think39
با سلام
دوست گرامي اگه مي توني يه دمو از سايت و يا آدرس سايت رو بذار تا دوستان بتونن بهتر راهنمايي کنن.
این ماژول بصورت افقی نمایش داده میشود و باید در موقعیتی قرارگیرد که فضای کافی داشته باشد و بصورت افقی نمایش داده شود !
ممکن است نیاز باشد تصاویر ماژول را تغییر دهید !
چون تو لوكال نصبش كردم نمي تونم آدرس بدم
تصوير ضميمه كردم!
شرمنده من بعد از این تاپیک یک مدتی نبودم و این تاپیک رو ندیدم !
این ماژول رو در موقعیت منو بالا منتشر کنید و منو بالا را غیر فعال کنید و نتیجه را مشاهده کنید !
لینک مرجع