پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: پلاگین جوملا » نمایش گالری تصاویر در مطالب SIGE
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
Plugin joomla 3.0 Joomla 2.5 Joomla 1.5

[تصویر:  1295609908_1_6bceaf0794.png]

سلام و درود
توسط این پلاگین جوملا که قبلا نیز نسخهای قبلی آن در انجمن معرفی شده است میتوانید در مطالب خود گالری تصویر قرار دهید !
[تصویر:  1295610670_1_4d55a76f17.jpg]

برای قرار دادن گالری تصاویر درون مطالب با قابلیت نمایش بصورت لایت باکس باید از تگ های مخصوص این پلاگین استفاده کنید .
همچنین میتوانید برخی تنظیمات رو به تگ ها اضافه کنید مانند نمونه کد زیر :

کد:
{gallery}Bildordner,noslim=1,thumbs=0,ratio=0,width=100,height=100,gap_v=20,qual​ity=50{/gallery}

همچنین این پلاگین دارای یک پلاگین همراه جهت اضافه شدن دکمه این پلاگین به ادیتور است که با استفاده از آن کار وارد کردن تگ ها در مطلب راحت و آسان میشود !

در صفحه دمو توضیحات کامل و روش استفاده از تگ ها به صورت کامل موجود است !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جهت راحتی تمام پلاگین ها (هم پلاگین اصلی و هم پلاگین های دکمه ادیتور) در یک بسته و بصورت فشرده قرار داده شده است.
سلام و خسته نباشید
من در سایتم مطالبی همراه با عکس زیاد حدود 15 تا 20 عدد دارم
میخواهم برای نمایش عکس های این مطالب افزونه ای به شکل چیزی که در لینک زیر استفاده شده داشته باشم
راهنمایی کنید از چه افزونه ای استفاده کنم

با پلاگین yoogallery میشه اینی که میخواهید
نمونه لینک زیر

(۳-۹-۱۳۹۰ ۰۶:۳۲ صبح)پیام عمرانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با پلاگین yoogallery میشه اینی که میخواهید
نمونه لینک زیر

سلام
با تشکر از توجهتان
در صورت امکان لینک دانلود پلاگین را قرار دهید
با تشکر
این افزونه تجاری است و نمیتوانیم در انجمن قرار دهیم ولی با جستجو در نت میتوانید در سایت های وارز بیابید !
لینک معرفی در سایت جوملای جهانی !
(۳-۹-۱۳۹۰ ۰۶:۲۳ عصر)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این افزونه تجاری است و نمیتوانیم در انجمن قرار دهیم ولی با جستجو در نت میتوانید در سایت های وارز بیابید !
لینک معرفی در سایت جوملای جهانی !

در صورت امکان پلاگینی شبیه به این معرفی کنید که کاری که من می خواهم انجام دهد
و یا اگر دارد پلاگین را برایم ایمیل کنید با تشکر
من نسخه ای از این افزونه را که دارم توسط پیام خصوصی برای شما ارسال میکنم !
سلام.
نسخه مربوط به جوملا 1.5 رو ترجمه کردم. تقدیم به دوستان.
ممنون از لطف شما ، بهتر بود در یک تاپیک جدید قرار می دادید .

موفق باشید ، یا حق
سلام و خسته نباشید
من sige را نصب کردم و عکسهای بند انگشتی نمایش داده میشه ولی متاسفانه روی عکسها که کلیک میکنم عکس بصورت کاملا معمولی و بصورت فایل عکس در صفحه جداگانه باز میشه و بصورت اسلاید شو ظاهر نمیشه . توضیحاتی هم که لینک کرده بودید ظاهرا به زبان آلمانی بود .
لطف می کنید بی زحمت راهنماییم کنید ؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع