پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: نمايش موقعيت با استفاده نقشه گوگل بدون نياز به كليد API گوگل با كامپوننت Maps
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  1312104384_1_65ca75cc03.png] [تصویر:  1310436427_1_2c5d1aca42.png] [تصویر:  1297377854_1_8a6276a549.png]
[تصویر:  1315377766_1_db090c98d6.jpg]

سلام و درود
يكي از مشكلات اساسي كاربران و سايت هاي ايراني براي نمايش موقعيت شركت يا سايت خود توسط نقشه گوگل در سايت نداشتن كليد API گوگل است و اينگه گوگل در اين زمينه به ايراني ها خدمات نميدهد !
توسط اين كامپوننت نقشه گوگل به راحتي و بدون نياز به كليد API ميتوانيد موقعيت دلخواه خود را با استفاده از نقشه گوگل در سايت نمايش دهيد !

من هم چندين بار با اين مشكل مواجه شدم كه به دليل نداشتن اين كليد نتوانستم از ديگر افزونه هاي نمايش نقشه استفاده كنم و اميدوارم با استفاده از اين افزونه اين مشكل نيز حل شود !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اين كامپوننت جوملا فقط برروي نسخه هاي جوملا 1.6 و جوملا 1.7 قابل استفاده مي باشد !
سلام
اگه ممکنه برای نسخه 1.5 هم افزونه ای رو با این قابلیت معرفی کنین
متشکرم
از فوكا مپ هم ميتونيد استفاده كنيد !
آیا فوکا مپ هم مثل افزونه بالا نیاز به api نداره ؟
فكر ميكنم نداشته باشه !
ولي محصولات فوكا معمولا داراي كپي رايت هستند كه به اين راحتي ها هم نميشه حذفش كرد !
سلام دوستان

من با استفاده از ماهواره گوگل

این ۲تا اعداد بدست آوردم width="۴۲۵" height="۳۵۰

اما لینک رو نمیتونم تو منو عوض کنم

اون قسمت لینک زرد می‌شه و نمی‌شه لینک عوض کرد که لینک موقعیت خودمو بزنم

و با وارد کردن این ۲ عدد ارور ۴۰۴ میده.

مشکل از کجاست؟؟

ممنون
106106106
لینک مرجع