پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در تنظیم ماژول لاگین
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و خسته نباشید
در سایت من کاربرانی میتوانند لاگین کنند که مشخصاتشان در سه دیتابیس ثبت شده نام کاربری آنها کد ملی و رمز عبورشان کد پرسنلی آنها خواهد بود من از ماژول لاگین استفاده کرده ام ولی باید قسمت ثبت نام کاربر جدید را حذف کنم چون فقط افرادی که در دیتابیس ها هستند میتوانند لاگین کنند و مشکل بعد اینکه چطور دیتابیس های خودم رو جایگزین دیتابیس اصلی ماژول کنم و در آخر اینکه چطور باید تعیین کنم که هر سه دیتابیس را برای پیدا کردن کاربر مجاز جستجو کند. اگر راهنمایی کنید سپاسگزارتان خواهم بود.
اول باید بدونید که وقتی کاربری در جوملا ثبت نام میکنه رمز عبورش تحت یک آلگوریتم خاص در دیتابیس ذخیره میشه...

در خصوص موردی که نیاز دارید باید به صورت اختصاصی برنامه نویسی انجام بشه.. برای اینکار شما 2 افزونه نیاز دارید:

1- کامپوننت برای ثبت اطلاعات کاربران قدیمی که اطلاعات اونها موجوده
2- ماژول ورود اختصاصی برای این کاربران

بنابراین با طراحی این دو مورد میتونید کلا ثبت نام پیشفرض جوملا رو غیر فعال کنید.
من چنین کاری رو میتونم با #c یا asp انجام بدم حالا توی جوملا چطور باید کد نویسی کنم.
طراحی اکستنشن تحت جوملا باید بر اساس فریم ورک جوملا باشه
برای آشنایی با فریم ورک جوملا لینک زیر رو مشاهده بفرمائید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک مرجع