پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در پلاگین کپچا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
حتما جوملاتون رو بروزرسانی کنید ... ولی بنظرم مشکلتون از جای دیگه باشه
الان ماژولشو عوض کردم درست شد.
ماژول بهتری ندارین که بشه از کپچا هم توش استفاده کرد.
چه ماژولي مظورتونه ؟؟ چي رو عوض كرديد؟
سلام
الان ماژول JF Login Pro استفاده کردم
تو قسمت فراموش کردن نام کاربری که میرم کد کپچا میاد. تو قسمت فراموش کردن رمز میرم بازم کد کپچا میاد.
اما وقتی رو گزینه ثبت نام میزنم میره به ثبت نام پیش فرض جوملا و وقتی فرم ثبت نام رو پر میکنم میگه فیلدی رو نباید خالی بذارید. در صورتی که همه چی رو پر میکنم .فک میکنم کد کپچا هم هست اما نمایش نمیده برا همین میگه فیلدی خالیه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سوال دیگه میشه بفرمایید چطوری میشه رنگ دکمه های ماژول BT Login رو میشه تغییر داد. پیش فرض سبز هستن.(وروود و خروج ...)
بنظر من بهتره از ماژول خود جوملا استفاده کنی - این چیزی که استفاده کردی اون پایین اصلا مناسب نیست . با اینکه میدونستم همچنین چیزی هست کلی طول کشید پیداش کنم ...
آره اما مال جوملا کپچا رو نمایش نمیده برا من
یه سوال دیگه میشه بفرمایید چطوری میشه رنگ دکمه های ماژول BT Login رو میشه تغییر داد. پیش فرض سبز هستن.(وروود و خروج ...)
من این ماژول رو نمیبینم ولی یه ماژول ورود اون پایین داری JF Login Pro فکر میکنم برای جوملا فارست باشه ...
از مسیر زیر فایل jf_login_pro.min.css رو باز کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خط 9 کد رنگ background رو به دلخواه تغییر بدید
قربان مرسی که اینقدر سریع و روان و کامل جواب میدین، تو انجمن های دیگه هم سوالام و مطرح کردم اما هیچکی مثل اینجا و شما پاسخگو نبوده
ممنون
شرمنده من ماژول عوض کردم، حالا میشه بگین رنگ سبز اینو از کجا میشه عوض کرد.
خییلییی ممنون.
فايل style2.0.css رو از مسير زير باز كنيد

كد زير رو بهش اضافه كنيد

کد:
#btl .btl-panel > span{
    border-radius: 3px;
    background-color: red !important;
}

حالا بجاي red كه من نوشتم ميتوني از رنگ مورد علاقه خودت استفاده كنيد

رنگ هم بصورت اسم ، كد هگزا ، آر جي بي و غيره استفاده ميشه

ضمنا ً فكر ميكنم توي تنظيمات خود ماژول بشه رنگ رو مستقيم تغيير داد
با تشکر Inlove

میبخشید فقط وقتی ثبت نام رو میزنم میره زیره اسلاید شو
امکان داره کاری کنم که کلا روی قالبم باشه همیشه
آخه پایین هم که بود میرفت زیر کپی رایت.
با سپاس از صبر شما بزرگواار
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع