پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: عدم قبول کاراکترهای فارسی در rsform
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
چطور میتونم شرطی برای "فیلد آپلود فایل" در RSform pro بذارم که فقط نام فایل انگلیسی قبول کنه
چون فایل ها اگر با نام فارسی آپلود بشن در سرور به اینصورت ذخیره میشه "ری.zip" ولی اگر انگلیسی باشه مشکلی پیش نمیاد
ممنون
درود
قبل از فیلد آپلود یا در توضیحات بنویسید نام فایل حتما لاتین باشد.
من چنین شرطی برای نام فایل ندیدم ولی ممکنه راهی داشته باشه اما با یک تکست ساده میتونید به کاربر هشدار دهید.
ممنون از پاسختون
متاسفانه کاربران خیلی مواقع رعایت نمیکنند !!
مثل تکست باکس معمولی که داخل فایل validate.php شروط دلخواه رو اضافه میکنیم راهی نداره برای file upload هم شروط بذاریم ؟
یا در قسمت تنظیمات فرم میشه از اسکریپت php استفاده کرد ولی متاسفانه در اون حد اطلاعات ندارم بتونم تابع در این مورد خاص بنویسم ...
سلام
تا جایی که یادمه امکان این رو داشت که فایلتون رو رینیم ( Rename ) کنید تا اینجوری به مشکل نخوره
چک کردید ؟
بله فقط قابلیت اضافه کردن پیشوند به نام فایل رو داره تا از ورود اطلاعات تکراری جلوگیری بشه ولی قابلیت تغییر نام فایل اصلی نیستش

یک مقدار جستجو کردم رسیدم به این راه حل

کد:
The file to edit would be /administrator/components/com_rsform/helpers/rsform.php around line 2717. Just look for the following code...

$file = $realpath.$prefix.$files['form']['name'][$fieldName];

and change to....

$file = str_replace(" ", "-", $realpath.$prefix.$files['form']['name'][$fieldName]);

You can also replace other odd characters, commas, etc using preg_replace() and a regular expression. The only down side to this is having to edit a core file so if this is used just don't forget to change it again after an update to RSForm Pro. Also don't forget that if there are already files that have been uploaded you'll need to update the names in the database as well as on the server. I can post how to do that if anyone is interested...

ولی متاسفانه فایل هایی که بنده در اختیار دارم انکد شده هستش و قابلیت ویرایش ندارم ...
لینک مرجع