پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: چند مشکل در باب BreezingForms 1.7.2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
ما تابع قوانین هستیم
جناب گنچی فرمودند تاپیک باید در بخش مشکلات عمومی باشه منم اطاعت کردمOk
خب من چندتا مشکل دارم با این فرم ساز:
1-اساسی ترین مشکل من فونت این فرم ساز است که arial هست و من میخواهم فونت تاهوما باشه تا این فرم شیک و جالب بشه
2-فاصله ی بین قیلد و متن خیلی زیاد هست، با توجه به اینکه در تنظیمات قسمتی تحت عنوان محل قرار گیری وجود داره اما بازهم جواب منفی هست و این فاصله بیش از حد است.
3-زمانی که اشاره گر موس بر روی یکی از فیلد ها می رود ، رنگ فیلد مورد نظر عوض میشه اما کد رنگ این فیلد معلوم نیست که چجوری عوض میشه؟

محل فرم: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تصاویر راهنما:
خطوط سبز رنگ گویای فاصله زیاد فیلد و تکست است
خطوط فرمز: فونت (که البته فونت تمام فیلدها arial است)
خط صورتی: کد رنگ

انشالله که اساتید کامل راهنمایی میکنن.
یا علی
براي تغيير فونت كد زير را در سي اس اس هاي فرم ساز پيدا كنيد و فونت را تغيير دهيد به تاهوما كه البته من در كد زير تاهوما قرار دادم !
کد:
label, label * {
    font-family: tahoma;
    font-size: 12px;
    margin: 0 auto;
}
البته من روي سي اس اس قالب تست كردم و جواب نداد ولي به صورت انلاين جواب ميده ممكن است فشرده سازي رو در سايت فعال كرده باشيد !

براي تغيير كد رنگ هم بايد تغييرات رو در تگ زير بدهيد !
کد:
.bfQuickMode {
    color: #0099FF;
}

براي فاصله هم من فكر ميكنم مشكل خاصي نباشه ولي اگر تمايل داريد فاصله را هم تغيير دهيد صبر كنيد تا دوستان ديگر كمك كنند !
اگر فشرده سازي رو در تنظيمات جوملا فعال كرديد غير فعال كنيد و بعد از رفع مشكل دوباره فعال كنيد !
سلام
تو اين فرمساز، استايل قالب qmtheme كاملا بهينه شده. اگه از اين قالب استفاده كنين براي فرمتون مشكلي نيست. براي ساير قالب ها هم هركدوم css خودشون رو دارن. اون ها رو بايد ويرايش كنين.
در مورد فاصله بين ليبيل ها و كادرها، فكر ميكنم بشه از طريق css كمش كرد. ولي اگه تو دموهاي سايت سازنده هم ببينيد، اين فاصله ها وجود داره. مگر اينكه از بخش بندي استفاده كنين و مثلا دوتا بخش فرم رو دركنار هم بذارين. اينطوري فاصله ها كم ميشه.

اين نمونه رو ببينين:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

يا اين يكي:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و اين هم يكي ديگه:

(۱۱-۶-۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ صبح)رضا گنجی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
براي تغيير فونت كد زير را در سي اس اس هاي فرم ساز پيدا كنيد و فونت را تغيير دهيد به تاهوما كه البته من در كد زير تاهوما قرار دادم !
کد:
label, label * {
    font-family: tahoma;
    font-size: 12px;
    margin: 0 auto;
}
البته من روي سي اس اس قالب تست كردم و جواب نداد ولي به صورت انلاين جواب ميده ممكن است فشرده سازي رو در سايت فعال كرده باشيد !

براي تغيير كد رنگ هم بايد تغييرات رو در تگ زير بدهيد !
کد:
.bfQuickMode {
    color: #0099FF;
}

براي فاصله هم من فكر ميكنم مشكل خاصي نباشه ولي اگر تمايل داريد فاصله را هم تغيير دهيد صبر كنيد تا دوستان ديگر كمك كنند !
اگر فشرده سازي رو در تنظيمات جوملا فعال كرديد غير فعال كنيد و بعد از رفع مشكل دوباره فعال كنيد !
استاد گنجی عزیز ابتدا خودم تصور کردم مشکل از فشرده ساز هست ولی مشکل از این هم نبود حالا باید css هارو ادیت کنم

(۱۱-۶-۱۳۹۰ ۰۳:۲۷ عصر)Mojtaba Pordel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
تو اين فرمساز، استايل قالب qmtheme كاملا بهينه شده. اگه از اين قالب استفاده كنين براي فرمتون مشكلي نيست. براي ساير قالب ها هم هركدوم css خودشون رو دارن. اون ها رو بايد ويرايش كنين.
در مورد فاصله بين ليبيل ها و كادرها، فكر ميكنم بشه از طريق css كمش كرد. ولي اگه تو دموهاي سايت سازنده هم ببينيد، اين فاصله ها وجود داره. مگر اينكه از بخش بندي استفاده كنين و مثلا دوتا بخش فرم رو دركنار هم بذارين. اينطوري فاصله ها كم ميشه.

اين نمونه رو ببينين:

يا اين يكي:

و اين هم يكي ديگه:

استاد پردل عزیز متاسفانه این قالبی که شما فرمودید بهینه شده است اما تمام لیبل ها فونتشون آریال هست که عوض می کنم اگر نشد مجددا در همین جا مزاحمتون میشم.

دوستان عزیزم متاسفانه چیزی تحت عنوان نام فونت توی css ها وجود نداره
وقتی به آدرس: قالب مورد نظر/components/com_breezingforms/themes/quickmode میرم و فایل css رو باز می کنم جایی برای تغییر فونت نداره
اما با کم کردن px های فرم ساز تونستم این فاصله رو کم کنم اما امیدوارم دوستان عزیز کمک کنند تا فونت رو عوض کنم

یا علی
جناب گنجی و پردل عزیز من می تونم فونتی که داخل فیلد نوشته رو تاهوما کنم اما فونتی که داخل لیبیل هست از کجا باید عوض بشه؟
به عکس نگاه بفرمایید متوجه خواهید شد.
فایل css قالب مورد نظر روهم قرار می دم لطفا ملاحظه بفرمایید.
دوستان من مشکل را خودم حل کردم
ممنون ازینکه همراهی کردید بزرگواران
اما یه سوال تخصصی :
چجوری میشه برای فیلد تاریخ تولد ، تقویمی که فراخوانی میشه ، تقویمی باشه که به عنوان ماژول تقویم شمسی هست؟
یعنی تقویم میلادی نباشه و به جاش تقویم شمسی باشه
آیا راهی هست؟39
اساتید عزیز میتونن راهنمایی کنن؟؟
چون من هرچی گشتم همچین چیزی پیدا نکردم توی سایتRose
من با اين فرم ساز كار نكردم ولي بايد در افزونه تغييراتي ايجاد شود و تقويم جلالي جايگزين شود و اين نيازمند تغييرات در افزونه است كه يكي از دوستان برنامه نويس بايد بررسي كند !
سوال جديد در تاپيك جديد ! اين رو هم ممنون ميشم رعايت كنيد و دليل آن هم دسته بندي مشكلات و در دسترس بودن براي ديگر كاربران است !
در اين مورد هم با دوستان مشورت ميكنم و اگر امكان داشت حتما تقويم بهينه خواهد شد !
سلام
تو جومفا هم بعضي از دوستان ميخواستن روي تقويم جلالي براي اين افزونه كار كنن كه ظاهرا به نتيجه نرسيد.
بايد دوستان حرفه اي روش كار كنن و اين مشكل رو برطرف كنن.
با عرض پوزش از آقای گنجی باور کنید این آخرین پستهBlush
آقای پردل عزیز فقط اگه به من بفرمایید که این تقویم از کجا فراخوانی میشه و دقیقا کدوم فایل باید برسی بشه خودم بهینش می کنم و توی پارس جوم قرار می دم واسه عزیزان
ارادت Rose
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع