پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در باز شدن لینک در صفحه جدید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خسته نباشین.

پایین سایتم 8 تا ماژول دارم که دارن یه سری مطالب رو به صورت دستی نمایش میدن.

برای این نوع نمایش یه کد سی اس اس استفاده کردم ، الان میخوام کاری بکنم که با همون کد لینک ها رو داخل صفحه جدید باز کنه یعنی target="_blank" بشه اما نمیدونم چطوری.

آدرس سایتم :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کد سی اس اس :

<style>.list-link{ color: #000000;-webkit-transition: all 0.3s ease-in-out 0s;transition: all 0.3s ease-in-out 0s;padding: 4px 0;}.list-link:hover {padding-left: 0;padding-right: 10px;color: #00129c!important}

</style>

ممنون
کسی نمیتونه کمکم بده؟
لطفا...
وقتی داری لینک میدی باید از ادیتور این ویژگی رو بزارید - قسمت پیشرفته لینک باید باشه
من میخوام یه چیزی به کلاس اضافه کنم که خودش اینکار رو بکنه
این کار شدنی نیست اصلا؟
با CSS میتونی کاری کنی که لینک ها غیرفعال بشن و نشه روش کلیک کرد ولی اینی که شما میخاید بیشتر باید با جاواسکریپت برنامه نویسیش کنی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اطلاع چندانی از برنامه نویسی ندارم ولی خب چیزی نشد نداره - شاید هم پلاگینی برای جوملا باشه که لینکهای اکسترنال رو توی پنجره جدید باز کنه
هرکاری کردم نشد متاسفانه
چرا ميخاي موضوع رو پيچيده كني ؟ خب خيلي ساده از طريق اديتور درستش كن ...
لینک مرجع