پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ارسال مطلب در سایت و قرار گیری پس از تایید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام ، میخوام تو یه سایت همه کاربرا بتونن با نام کاربری شون بتونن وارد بشن و مطلب بذارن ولی پس از تایید مسئول مربوطه مطلب شون نمایش داده بشه

و اینکه بعد از اینکه هر کسی مطلب گذاشت و مطلب ش تایید شد و نمایش داده شد توی سایت دیگر کاربرا بتونن به مطلب ش امتیاز بدن و این توی

حساب اش برای خودش هم قابل دیدن باشه هم اینکه مدیران سایت بتونن امتیاز هر کدوم از کاربرا رو ببینن

و اینکه با هر بار وارد شدن کاربر به حساب اش ( یعنی همون لوگین کردن توی سایت یه امتیاز بهش داده بشه ) یعنی برای هر روز که وارد بشه یک امتیاز نه اینکه اگر توی یک روز ده بار به حساب اش وارد شد بهش امتیاز داده بشه

و اینکه برای هر مطلب ارسالی کاربر که مورد تایید مدیران برای نمایش در سایت قرار بگیره هم مثلا پنج امتیاز بهش بده

و برای مثلا شرکت در هر نظر سنجی دو امتیاز بده و برای بازدید از هر مطلب سایت یک امتیاز بهش بده و برای هر کامنت یا لایک که زیر مطلب دیگران هم بذازه یک امتیاز بهش بده

چطوری میشه همچین کارایی کرد ؟؟؟؟؟/

چه افزونه هایی مورد نیاز هست ؟؟؟؟؟

خیلی خیلی ممننون .....
کاشکی یکی پیدا بشه حداقل یه بخشی از چیزایی رو که پرسیدم بلد باشه جواب بده .....
با درود!
تا اونجایی که من اطلاع دارم یکی از کامپوننت های محبوب امتیاز دهی به کاربران جوملا از گذشته دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بوده و جدیدا یک فورک از این افزونه به نام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توسعه پیدا کرده. البته من تجربه شخصی استفاده از هیچ کدوم رو ندارم اما سایر دوستان و اساتید که استفاده کردن بهتز میتونن راهنمایی کنند.
اتفاقا همینو میخواستم بپرسم که قضیه ی این Alphauserpoint و AltaUserPoints چیه ؟؟؟

آیا افزونه هایی که مال alphauser هستن روی altauser هم نصب میشن منظورم پلاگین ها و این چیزای وابسته اش هست که به کامپوننت های دیگه آلفا یوزر رو متصل می کنه

یه آدرس دارین بدین من یه آلفایوزرپوینت سالم و به درد بخور واس جوملا3 بتونم دانلود کنم که بعدا هم با پلاگین های آلفایوزر باهاش به مشکل نخورم ؟؟؟؟

مممنون مرسی
آلفا یوزرپوینت دیگه وجود نداره و توسعه دهندش اعلام بازنشستگی کرد ، **عبارت غیر مجاز**ا یوزر پوینت همون افزونه است که اسمش عوض شده و برای جوملای نسخه جدید بروزرسانی شده ...
خب منظور من اینه تغییر فقط در حد تغییر اسم و سازگار کردن افزونه برای کار با جوملا 3 بوده دیگه؟؟؟؟

یعنی مثلا پلاگین هایی که با آلفایوزر پوینت کار می کردن الان از کار می افتن یا نمی افتن اگر از این نسخه جدید **عبارت غیر مجاز**ا یوزر پوینت استفاده کنیم ؟؟؟؟

هسته که عوض نشده ؟؟؟ شده ؟؟؟؟
و مطلب بعدی اینکه اصل سوال من در واقع این بود که وقتی کاربر مطلبی رو ارسال می کنه بعد از تایید در سایت نمایش داده بشه

اصلا بذارید اصل قضیه رو براتون بگم شاید اینطوری بهتر متوجه بشید که چیکار می خوام کنم و بهتر بتونید راهنمایی م کنید که چیکار کنم

قراره دانش آموزان برای سایت مطلب ارسال کنند

و بعد از بازبینی توسط دبیر مربوطه در سایت قرار بگیرد

اینجا دو تا مسئله پیش میاد

1- تایید مطلب برای قرار گیری در سایت قبل از انتشار اون

2- و مورد دوم هم اینکه اگر بشه مثلا دانش آموز مطالب رو فقط برای یک دبیر خاص یا درس خاص ارسال کنه

یعنی طبقه بندی شده باشه

یعنی مثلا دبیر علوم فقط مسئول مطالبی باشه که برای درس علوم ارسال شده و دبیر ریاضی فقط مطالبی رو تایید یا رد کنه که برای درس ریاضی ارسال شده برای این چه راهکاری دارید؟؟؟

مجموعه ی خاص ؟؟؟ دسترسی خاص ؟// چی چی؟؟؟؟

و اینکه به نظرتون از چه سیستم مدیریت مطالبی استفاده کنم که بتونم با آلفا یوزر پوینت یا به قولی همون **عبارت غیر مجاز**ا یوزر پوینت هماهنگ اش کنم و وصل اش کنم

ضمن اینکه دنبال کامپوننت مدیریت مطالبی هستم که ماژول های خبری رایگان زیاد داشته باشه که بتونم باهاش مثلا مطالب رو به شکل اسلاید یا خلاصه ی مطلب نمایش بدم

البته می دونم خیلی زیاد و شلوغ اینجا نوشتم اگر اجازه بدید و صلاح بدونید برای هر کدومش یه تاپیک جدا باز می کنم ولی زمان ام خیلی کمه

قربون دست گل همگی تون مرسی ممنون
چیزی که شما میخاید انجام بدید کمی پیچیده هست و باید از افزونه های متفاوتی برای اینکار استفاده کنید ...

برای ارسال مطلب user article manager هست ، همینطور میتونید از کامپوننت form2content استفاده کنید / باز هم باید ببینید با این کامپوننت Alfa user point متصل میشه یا خیر ...

برای مطالب آموزشی دانش آموزان باید از کامپوننت هایی مثل SP LMS یا مشابه استفاده کنید

اگر میخاید چیزی رو بصورت خصوصی برای هر شخص آپلود کنید مثل کارنامه و غیره میتونید از کامپوننت Extranet استفاده کنید .

گزینه دیگه ای هم استفاده از مدیریت محتوای مخصوص این کارهاست ...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این رو هم ببینید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اولا که خیلی خیلی ممنون از پاسخ زیبا و جامع و کاملتون جناب پور دریایی به نظر بنده شما یکی از سرآمد ترین ها در دانش جوملا هستید

ولی من فرق این user article manager و کاربردش رو و فرق ش رو با form2content متوجه نشدم ضمن اینکه من نمیخوام اطلاعات بصورت فرم ارسال بشه که ..... من فقط میخوام یه مطلبی مثلا یک مقاله ای یا خبری یا مطبی علمی برای درج در سایت ارسال بشه توسط دانش آموز که پس از بررسی توسط دبیر مربوطه در سایت قرار بگیره یعنی فقط دبیر دکمه publish رو بزنه که منتشر بشه تو سایت

ضمن اینکه فک می کنم form2content خودش یه واسطه باشه که مطالب رو در سیستم مدیریت مطالبی مثل k2 ذخیره و ارسال کنه؟؟؟؟
درسته ؟؟؟ چون تو بعضی از پستت ها در موردش تحقیق کردم یه همچین چیزی دستگیرم شد حالا درست فهمیدم یا نه رو نمی دونم

SPLMS خیلی امکانات کمی داره ولی درست متوجه شدید بنده چی میخوام آیا کامپونتت قدرتمند تر از SPLMS که با جوملا 3 سازگاری داشته باشه و در عین حال رایگان هم باشه سراغ دارید ؟؟/

این extranet رو اصلا بلد نبودم و اسمش رو نشنیده بودم میشه یه کم در موردش بگید یا منبع معرفی کنید ؟؟؟ البته خودم هم جستجو می کنم
ولی خب چون شما دانش بالایی دارید از شما می پرسم

سیستم های که مختص اینکار هستن زیاد انعطاف پدیر نیستن من به شخصه ترجیح میدم با جوملا کار کنم حتی با امکانات کمتر

و واقعا خیلی خیلی مممنون از پاسخ تون قربون دست تون مرسی یک دنیا ....
جناب پوردریایی این کامپوننت Extranet رو از کجا گیر بیارم

خیلی برام حیاتیه ...

آخه تجاریه ... ما هم که تو تحریم .. و هزار تا مسئله ی دیگه

لطفا اگر نسخه ای مطمئن کسی ازش داره پ.خ کنه اگر نمیشه انیجا تو انجمن گذاشت ....

مرسی یه دنیا
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع