پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: 2 سوال مهم داشتم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام - میشه لطفا در مورد این سوالام راهنمایی کامل کنید ممنون

1- میخوام از سیستم فروشگاهی استفاده کنم که وقتی شهر رو انتخاب میکنی تو توش برای خرید به طور هوشمند قیمت پست رو از سایت پست ایران به قیمت محصول جمع بزنه و نمایش بده هر کدوم رو

2-افزونه ای میخوام که تو منو کلیپ سایتم دوباره سمت راست منو ایجاد کنه به عنوان دسته بندی کلیپ (بر اساس طنز مثلا یا سیاسی و..) و اینکه کلیپ ها رو در صفحه مورد نظر مثل سایت آپارات نشون بده

و برای کلیپ ها بشه عنوان و توضیحات هم گذاشت که عنوان رو در بالای کلیپ و توضیح رو در زیرش به نمایش بگذاره

برای سوال اول هیچ افزونه ای هست که کار این صفحه سایت اداره پست رو خودکار انجام بده ؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم پیدا کردم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهشا هر دو سوال رو پاسخ بدید ممنون
یه شوال دیگه آیا راهی هست - که ورودی های یک سایت رو به ورودی های یک سایت دیگه وصل کرد ؟ اینجوری میشه هزینه پست رو از روش زیر همیشه بروز داشت در فروشگاه

مثلا برای فروشگاه فیلدهایی که در سایت اداره پست هست در نظر بگیریم

محاسبه آنلاين هزينه پست مرسولات

بعد کاری کنیم که داده ها ی ماژول یعنی وزن مرسوله و شهر و ... مقادیرش به تکس باکس های سایت پست منتقل بشه و سپس قیمت ها از سایت پست منتقل بشه به فیلد هزینه پستی ماژول

کلا چیکار کنم :(
دوست عزیز وبسایت اداره پست یه سایت دولتی هست و همچنین چیزی امکان نداره که شما بخاید بهش وصل بشید و از اطلاعات دیتابیسش استفاده کنید ، مگر اینکه یه ویجت داشته باشه برای محاسبه این اطلاعات ...
به هر حال اون چیزی که شما لینکش رو گذاشتید یه فرم سازه که قیمتهای از پیش تعیین شده رو محاسبه میکنه ... برای هر استان و شهر یک قیمت خاصی تعیین کردند که با انتخاب این مقدارها قیمت نهایی رو نمایش میده ؛ اینها رو هم باید دستی تعریف کنید .

برای نمایش ویدئو هم یا باید از افزونه های جوملا استفاده کنید و مستقیما ویدئو ها رو توی سایت خودتون قرار بدید - یا اینکه توی وبسایتهایی مثل آپارات بگذارید و لینک اشتراکش رو توی صفحه مورد نظرتون قرار بدید ...

منتظر باشید ببینید بقیه چه نظری دارند .
برای ویدئو میدونم توآپارات باید چیکار کرد

ولی میخوام تو سایت خودم به فرمت آپارات نشون بده

یعنی به صورت مربع مربع مربع همه ی ویدو ها تو صفحه کلیپهام باشه و یه منو دسته بندی هم داشته باشه - مثلا طنر و ... رو مشخص کنه
برای نمایش ویدئو توی سایت خودتون افزونه هست خب توی انجمن سرچ کنید همین امروز چندتا معرفی کردم
لینک مرجع