پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: عنوان مطلب همراه با عنوان منو در گوگل
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام

مطالبم که تو گوگل ایندکس میشه جلوش یه صفحه نخست هم می زنه
در صورتی که من برای مطالب منوهایی جدا ایجاد کردم و اصلا هم ارتباطی به صفحه نخست نداره، این رو چطور پاک کنم؟

حتی جلوی عنوان منو ها هم تو گوگل صفحه نخست نشون میده
سلام
یک لینکی معرفی کنید از نتیجه گوگلتون و خود مطلب
استفاده از پله ها به عنوان جا کفشی - صفحه نخست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از افزونه سئو استفاده نمیکنید ؟
از پلاگین های متا خودکار استفاده می کنم
سایت مپی که برای گوگل تعریف کردید رو چک کنید
شاید داخل سایت مپ با آدرس اصلی سایتتون اوکی میشه که همون صفحه نخست میزنه
(۱۶-۴-۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ صبح)پیام عمرانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایت مپی که برای گوگل تعریف کردید رو چک کنید
شاید داخل سایت مپ با آدرس اصلی سایتتون اوکی میشه که همون صفحه نخست میزنه

من پلاگین تگ زن خودکار رو غیر فعال کردم باز درست نشد
آدرس نقشه سایت:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو اینم چیزی به چشم نمی خوره!
سلام.
توی تنظیمات کلی جوملا نام سایت شما چی است؟

راستی کامپوننت xmap را هم حذف کنید! این کامپوننت دیگه بروزرسانی نمیشه و خوب نیست.
بهتره از کامپوننت OSMap استفاده کنید.
(۱۷-۴-۱۳۹۵ ۰۷:۱۴ عصر)vahid.exe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
توی تنظیمات کلی جوملا نام سایت شما چی است؟

راستی کامپوننت xmap را هم حذف کنید! این کامپوننت دیگه بروزرسانی نمیشه و خوب نیست.
بهتره از کامپوننت OSMap استفاده کنید.
تنظیمات کلی:
جالب است، ﻃﺮح و اراﺋﻪ اﻟﮕﻮیی ﻛﺎرﺑﺮدی برای تزئینات خانگی,

کلید واژه:
ﻃﺮح, اﻟﮕﻮ, تزئینات خانگی, ایده های خلاق, دکوراسیون خانه, دکوراسیون محل کار, جالب, جالب است,

-----------
من از جوملا 2.5 استفاده می کنم این نقشه سایتی که معرفی کردید برای 2.5 نساختن یا من پیداش نمی کنم؟
سلام.
فکر کردم جوملا 3.5 دارید.
اگر واستون مقدور است اطلاعات پنل مدیریت جوملا را برام ارسال کنید تا بررسی کنم شاید علت مشکل را تونستم پیدا کنم.

زندگیتان سپید
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع