پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در قسمت تنظیمات کامپوننت جی کامنت (jcomment)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من کامپوننت جی کامنت رو از سایت اصلیش دانلود و نصب کردم.وقتی وارد قسمت تنظیماتش میشم layout و بعد comment form فیلد های فرم مثل سایت یا ایمیل رو که غیر فعال میکنم .باز هم این فیلد ها نمایش داده میشه.

یا وقتی نمایش شکلک ها رو، روی خیر میگذارم باز هم شکلک های جی کامن رو در فرم نشون میده.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

[تصویر:  jcomment1.jpg]
[تصویر:  jcomment2.jpg]
عملا باید نمایش نده
بعضی از امکاناتش رو میتونید با CSS غیرفعال کنید ولی اگر مثلا فیلد ایمیل ضروری باشه نمایش هم نده باز خطا میده ... که باید از فایل php این مورد رو درست کنید .

پیشنهاد میکنم از RSComments استفاده کنید ، نسخه تجاری که عیدی توی انجمن قرار دادم و نسخه های جدیدش رو هم منتشر میکنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونم عزیز .متاسفانه من از k2 توی سایت استفاده کردم.

توی گوگل سرچ کردم گویا rscomment افزونه خاصی برای استفاده در k2 نداره مثل اینکه؟؟؟

من حتی komento رو هم نصب کردم ولی هنگام کار و تنطیمات کومنتو در مدیریت صفحه سفید میشه و صفحه اصلی بالا نمیاد.
اول باید سیستم ارسال نظر خود K2 رو غیرفعال کنید و بعد از این کامپوننت ها استفاده کنید ، RSComments با کا2 سازگاری داره ...

برای توضیحات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باز هم اگر مشکلی دارید ، ایمیلتون رو پیغام خصوصی کنید یه افزونه دیگه بدم خدمتتون که بیشتر کامپوننت ها رو پشتیبانی میکنه
لینک مرجع