پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در تاریخ کی 2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان گرامی توی کامپوننت کی 2 جوملا 3 مطلب رو که ایجاد میکنم تاریخش عجیب غریب میزنه وقتی ویرایش میکنم تاریخ درست میزنه واین باعث میشه که مطلب انتشار پیدا نکنه تو ی وب وهمین انجمن جست وجو کردم و هر کاری که باید رو کردم ولی الان هنوز همون مشکل رو دارم ودرست نمیشه باید چکار کنم ممنون میشم کمک کنید
با تشکر joomla 3.0Eyes
مطالبت رو با زبان انگليسي منتشر كن مشكلت برطرف ميشه
سلام ممنون خودم میتونم ولی یکی از بچه ها این کارو انجام میده ودانش زیادی نداره راه حلی نیست که درست بشه
روی انگلیسی هم جواب نداد Eyes
خیلی از افزونه های جوملا که با تاریخ شمسی مشکل دارند وقتی با زبان انگلیسی کار میکنی مشکلش برطرف میشه - شما یه نسخه دیگه رو تست بزنید ببینید جواب میگیرید یا نه
باز هم درود ورژن های دیگه رو هم امتحان کردم نشد SosSosSosSos
کسی نمیدونه باید چه کرد
از کدوم نسخه جوملا استفاده می کنید؟ این مشکل مربوط به همون تقویم جلالی هست که ظاهرا روی بعضی از نسخه ها همچنان ادامه داره. وقتی اشتباه ذخیره میشه معمولا دیگه تصحیح نمیشه ولی برای مطالب جدید اگر زبان انگلیسی باشه نباید همچین مشکلی وجود داشته باشه.
اخرین ورژن موجود یکم که روش کار میکنم خوب میشه ولی فرداش دوباره همون مشکل پیش میاد
تا 2.6.8 راه حل مجانی براش رو نت هست . قبلا لینک راه حلش رو توی همین انجمن گذاشتم با گوگل بپردین ..
2.6.9 هم نسخه ی پولی بدون مشکل تاریخ روی نت هست .
2.7.0 متاسفانه هنوز کسی دست به کار نشده .
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع