پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: سوال در مورد لینک گذاشتن در پست
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و خسته نباشید به دوستان دو تا مشکل داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید

تو سایتم میخوام یک سری لینک دانلود قرار بدم که فقط اعضای سایت بتونن روش کلیک کنن فایلهارم تو هاست لینوکس دیگه ای غیر از هاست اصلیم اپلود کردم
ماژول فوکا رم دانلود کردم ولی هرچی نگاهش کردم فقط برای قرار دادن لینک دانلود واسه رو هاست خودت فکر کنم بدرد بخوره

ممنون میشم راهنمایی کنید چطوری میتونم یه پستی قرار بدم و تو اون پست فقط لینک دانلودش برای اعضا امکان پذیر باشه و همچنین دکمه یا ایکن دانلود هم چطوری براش قرار بدم
با فوکا کار نکردم ولی با کامپوننت Attachment و OSDownloads به راحتی میتونی لینک خارجی قرار بدی و دسترسی رو هم بزاری برای اعضای سایت .
ممنون خیلی خیلی لطف کردید کدومو خودتون پیشنهاد میدید
Attachment رو نصب کردم فقط یه مشکلی داره اونم اینکه یا کلا لینک دانلود رو برای پابلیک مخفی میکنه و فقط برای رجستر شده ها نشون میده
در صورتی که من میخوام اگر عضو نباشه بنویسه مثلا برای دانلود عضو شوید یا هرچی که نشون بده باید عضو بشه نه مخفی
3 روزه دارم میگردم هیچ کسی نیست راهنمایی کنه چطوری میتونم یه لینک بذارم که جلوش بنویسه برای اعضا می باشد....
شما دیروز این پست رو گذاشتید چطور سه روز شد ؟؟ کمی جستجو کنید هم بد نیست

لینک زیر رو ببینید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع