پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در نمایش تصاویر بند انگشتی سایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من تو سایتمن از افزونه mod_sj_gallery_pro برای نمایش نمونه محصولات در فوتر سایت استفاده میکردم که به ناگهان تصاویر بند انگشتی دیگه نمایش داده نمیشن و فقط وقتی کلیکم میکنم به صورت بزرگ باز میشن. و آدرسی که برای تصاویر نمایش داده بسیار طولانی هست به شکل زیر نمایش داده میشه!
d:\HostingSpaces\-----.ir\-----.ir\wwwroot\cache/resized/76967afb4279045607d4c28a54d4753a.jpg

تو خود ماژول که نمیشد ادرس داد و فقط میشه آدرس فولدر عکس ها رو مشخص کرد
ولی این تصاویر از فولدر کش باید لود بشن که نمیشن و با این آدرس بلند که ظاهرا هم اسلش داره و هم بک اسلش داره نمایش داده میشن .

مشکل از کجاست!
ممنون میشم راهنماییم کنید.
خب لینک سایتت رو بزار بشه دید ، اینطوری که نمیشه نظری داد !
(۶-۱-۱۳۹۵ ۰۱:۲۳ عصر)fantome10 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من تو سایتمن از افزونه mod_sj_gallery_pro برای نمایش نمونه محصولات در فوتر سایت استفاده میکردم که به ناگهان تصاویر بند انگشتی دیگه نمایش داده نمیشن و فقط وقتی کلیکم میکنم به صورت بزرگ باز میشن. و آدرسی که برای تصاویر نمایش داده بسیار طولانی هست به شکل زیر نمایش داده میشه!
d:\HostingSpaces\-----.ir\-----.ir\wwwroot\cache/resized/76967afb4279045607d4c28a54d4753a.jpg

تو خود ماژول که نمیشد ادرس داد و فقط میشه آدرس فولدر عکس ها رو مشخص کرد
ولی این تصاویر از فولدر کش باید لود بشن که نمیشن و با این آدرس بلند که ظاهرا هم اسلش داره و هم بک اسلش داره نمایش داده میشن .

مشکل از کجاست!
ممنون میشم راهنماییم کنید.

تصاویر دارن از کش اجرا میشن
اگر انلاین کار میکنید این مسیر که نشون داده از درایو :d شما است
ممکنه اگر سایت و دستی منتقل کردید و مسیر پوشه ها رو تغییر ندادید
نه من سایت رو از ابتدا روی هاست کامل کردم
این آدرس سایت هست که در قسمت فوتر با نام (بخش هایی از محیط نرم افزار):
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر شما
فکر می کنم به خاطر نوع هاست شما باشد که با php سازگاری کامل ندارد، یک بار پوشه کش را پاک کنید تا دوباره به طور اتوماتیک ساخته شود

بک آپ فراموش نشود

شاد باشید و شادی بخش دیگران
خب چرا از یه نرم افزار دیگه ای استفاده نمیکنید ؟؟ اگر فقط همین 8-9 تصویر رو میخاید نمایش بدید بنظرم گالری OSGallery افزونه خیلی خوبیه
لینک مرجع