پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در اولین گام(نمایش قالب)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام. من یه تازه کارم. اولین اموزشهای جوملا در یه سایتی خوندم که باید تمام ماژولهای اضافی که در زمان نصب جوملا بصورت پیش فرض وجود دارد را حذف کنم. من هم این کار انجام دادم. حالا هر قالبی نصب میکنم با حتی از قالبهای خود جوملا استفاده میکنم هیج منو، اسلایدشو یا موقعیتهای مختلف قالبو نشون نمیده. چطور میتونم این مشکلو حل کنم؟ ممنونم
سلام
شما همه ماژول ها رو حذف کردی و حالا مطلبی برای نمایش ندارید.
برای شما که تازه کار هستی بهتره ماژول ها رو حذف نکنید چون می تونه برای یادگیری خیلی بهتون کمک کنه .

برای حل مشکل می تونید یه بار دیگه جوملا رو از رو هاست پاک کنید و دوباره نصب کنید
(۵-۱-۱۳۹۵ ۱۰:۰۶ عصر)آفرینا نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
شما همه ماژول ها رو حذف کردی و حالا مطلبی برای نمایش ندارید.
برای شما که تازه کار هستی بهتره ماژول ها رو حذف نکنید چون می تونه برای یادگیری خیلی بهتون کمک کنه .

برای حل مشکل می تونید یه بار دیگه جوملا رو از رو هاست پاک کنید و دوباره نصب کنید

تمام نکاتی که ایشون فرمودند درست بود بنده هم ایشون و تایید میکنم
با اضافه کردن این نکته که وقتی مازول ها رو حذف میکنید اونها کاملا حذف نمیشن و با انتخاب گذینه جدید > انتخاب مازول حذف شده میتونید ماژول ها رو برگردونید
لینک مرجع