پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در انتقال بسته نصبی ساخته شده از لوکال به هاست
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام

یه بسته نصبی را روی لوکال نصب کردم و کلیه تغییرات و تنظیمات را انجام دادم ولی وقتی روی هاست انتقال میدم پیغام زیر را میده

لطفا کمک کنید

کد:
Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'load error: failed to find C:\xampp\htdocs\3\templates/jm_xeon/less/error.less' in /home/mastersc/public_html/plugins/system/helix/core/classes/lessc.inc.php:1598 Stack trace: #0 /home/mastersc/public_html/plugins/system/helix/core/classes/lessc.inc.php(1683): helixv2_lessc->compileFile('C:\\xampp\\htdocs...') #1 /home/mastersc/public_html/plugins/system/helix/core/helix.php(981): helixv2_lessc->cachedCompile(Array) #2 /home/mastersc/public_html/plugins/system/helix/core/helix.php(1011): Helix::autoCompileLess('/home/mastersc/...', '/home/mastersc/...') #3 /home/mastersc/public_html/templates/jm_xeon/error.php(25): Helix::addLess('error', 'error') #4 /home/mastersc/public_html/libraries/joomla/document/error/error.php(142): require_once('/home/mastersc/...') #5 /home/mastersc/public_html/libraries/joomla/document/error/error.php(113): JDocumentError->_loadTemplate('/home/mastersc/...', 'error.php') #6 /home/mastersc/public_html/libraries/legacy/error/error.php(798) in /home/mastersc/public_html/plugins/system/helix/core/classes/lessc.inc.php on line 1598
با درود!
یک بار کش رو خالی کنید، ضمنا در فایل پیکربندی مسیر پوشه tmp و log رو بررسی کنید که صحیح باشه
سلام
دیتا بیستون داره همچنان از لوکالتون فایل فراخوانی میکند
C:\xampp\htdocs\3\templates/jm_xeon/
شما دیتا بیس رو خروجی بگیرید و با ادیتوری داخلش جستجو کنید و هر کجا C:\xampp\htdocs\3\ رو دیدید تغییر بدید به آدرس هاست یا آدرس سایتتون
تو خروجی را با DW جستجو کردم هیچ کلمه ی xampp توش نبود

چیکار کنم ؟
کاری که کاربر hsmtech گفتند انجام دادید ؟
این بانکشه

نگاه کنید
(۱۶-۱۲-۱۳۹۴ ۰۶:۲۸ عصر)پیام عمرانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاری که کاربر hsmtech گفتند انجام دادید ؟

سلام

بله انجام دادم.
این مشکل به configuration.php هیچ ربطی نداره

کش هم خالی کردم بازم error میده
(۱۶-۱۲-۱۳۹۴ ۰۶:۱۴ عصر)hsmtech نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با درود!
یک بار کش رو خالی کنید، ضمنا در فایل پیکربندی مسیر پوشه tmp و log رو بررسی کنید که صحیح باشه
(۱۶-۱۲-۱۳۹۴ ۰۶:۳۴ عصر)پیام عمرانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۶-۱۲-۱۳۹۴ ۰۶:۱۴ عصر)hsmtech نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با درود!

انجام دادم اینا را. . . error از جای دیگه ایه
محتویات پوشه cache رو از روت هاست پاک کنید
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع