پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: نمونه معرفی محصول مثل این سایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان عزیزم
اول اینکه وب سایت من فروشگاهی نیست ولی یه سری محصولاتی داریم که میخوایم معرفی کنیم

میخوام معرفی محصولاتم مثل معرفی محصولات قالب سایت این وب سایت یعنی پی سی تمپلت باشه
اینم دمو :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا کمکم کنید یه چیزی دقیقا عین این یا بهترش
از دی جی کاتالوگم استفاده کردم تقریبا خیلی ساده تر از اینه وممنون میشم راهنمایی کنید
درود
قالب JSN Epic نسخه پرو با کامپوننت JSN PageBuilder استفاده شده.البته نسخه پرو تجاریه و باید خریداری بشه ولی میتونید از نسخه وارز که سایت های روسی برای دانلود قرار میدهند هم استفاده کنید که مشکلات امنیتی خواهد داشت.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در اصل با این افزونه میتونید صفحاتی اینگونه ایجاد کنید.
عشق منین اقای گنجی
اقای گنجی محصولاتی که توضیحاتش با اینا زده میشه از بابت سئو ممکنه نسبت به k2 تفاوتی داشته باشه؟نسخه pro رو خریداری کردم.
امیدوارم بتونم باهاش صفحه ای مث اون بسازم
اقای گنجی از اونجایی که واقعا فقط به شما ایمان کامل دارم در بحث جوملا ازتون خواهشمندم اگر راه داره این افزونه یا افزونه ای مثل این رو قرار بدید در سایت یا واقعا اگر در حد 10 تومن هست قیمتش بفرمایید که پرداخت کنم
اینم دمو

از اینم zt-testimonials استفاده کردم به کارم نیومد و اصلا شبیه اون نیست هیچ با قالب منم نمیسازه
ممنونم
لینک مرجع