پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: k2store
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان

کا2 استور قابلیت استفاده برای سایتهای چند زبانه رو داره؟؟؟

بخش فاکتور و لیبلهای بخش خرید انگلیسی هست و اگه فارسیش کنم فقط برای فارسی زبان قابل دسترسیه...

چندتا سوال ریزه دارم اگه عزیز لطف کنه تلگرامی یا با teamviewer راهنمایی کنه ممنون میشم.. قول میدم خیلی وقتون رو نگیرم
InloveInloveInloveInloveInlove
k2store چندزبانه میشه؟
میتونه هر چند زبانه که بخواید بشه ... جوملای عادی فقط یک زبان انگلیسی داره با کد en-GB ، وقتی شما زبان فارسی رو نصب میکنید یک کد fa-IR هم اضافه میشه ... حالا این نرم افزارها بسته به ترجمه هایی که شدند ( که فارسی - انگلیسی داره ) میتونه چندین زبان باشه و زبانهای مختلف رو در پوشه های مورد نظر کپی میشند ( خودکار یا دستی ) حالا با تغییر زبان وبسایت کدزبان مورد نظر فراخوانی میشه - وقتی زبان فارسی هست ، فایلهای زبان فارسی نمایش میده و وقتی زبان انگلیسی باشه فایلهای این زبان ...

این تا جایی صدق میکنه که تمام زبان ها از فایلهای ini فراخوانی بشند و نخواد بعضی از فایلهای جاوااسکریپت یا php و xml رو برای نمایش زبان تغییر داد
تشکر دوست عزیز

اما بخش کاستوم فیلدها که تعریف میشه قابلیت چندزبانگی ندارن...

فک میکنم توی دیتابیس هست....

مثل نام و آدرس و... موقعی که فاکتور میخواد ثبت بشه...

آیا راهی داره>؟
خب این همون قسمتیه که گفتم - شاید بشه برای هر زبان فیلد سفارشی جدا ساخت
درود بر شما
همانطور که گفتید لیبل ها در قسمت مدیریت افزونه فروشگاه در قسمت فیلدهای سفارشی هستش که می توانید آنها را برای یک زبان تغییر دهید
به نظرم برای چند زبانه کردن باید راه حلی پیدا کرد که قسمت بالاتر از خود فیلدها قابلیت تغییر زبان داشته باشند
یعنی اول زبان کلی فروشگاه تنظیم شود بعد جزئیات آن، البته کار سختی است!

شاد باشید و شادی بخش دیگران
پس خلاصه اینکه راه حل منطقی نداره..
باید کارهای غیر رایج انجام داد؟؟؟
لینک مرجع