پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: معرفی یک فروشگاه ساز مناسب با نیاز
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
در حال طراحی یه سایت فروشگاهی هستم که دوتا محصول داره که باید برای خریدار امکانی باشه که اول مقدار رو انتخاب کنه
و قبل بهش هشدار داده شود که هزینه حمل و نقل در تناژ بالای ده تن به عهده فروشنده و در تناژ کمتر به عهده خریداره
برای مقادیر کمتر هم قیمتها بصورت زیر متغیره:
بالای ده تن: قیمت برای مصرف کننده هر تن چهار میلیون تومن برای بسته بندی 220 لیتری و در بسته بندی های کوچیکتر چهار و دویست
برای پنج تا ده تن: قیمت در نوع بسته بندی چهار و نیم میلیون
کمتر از پنج تن تا یک تن: قیمت در هر نوع بسته بندی پنج میلیون
برای کمتر از یک تن و خود یک تن:هر لیتر شیش هزار تومن حساب بشه

حالا میخوام بدونم (اینکه در مقادیر مختلف قیمت ها متغیره) با فروشگاه سازهای موجود مثلا جوم شاپینگ یا ویرچومارت میشه چنین امکاناتی رو ایجاد کرد یا خیر؟
اگر با اینا نمیشه با کدوم فروشگاه ساز میشه؟ تو یه فروم دیگه یکی از دوستان گفت با هیکاشاپ میشه و آیا پلاگین و ماژول پرداخت رایگان برای اون فروشگاه ساز مناسب موجوده با نه؟!

ممنون میشم اساتید راهنمایی بفرمایند چون خیلی اضطراریه.
منتظر پاسختون هستم
دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید
سلام
اسپم نفرستید !!
بله با فروشگاه ساز ها این کار امکان پذیره هم با ویرچو هم با جوم شاپینگ و هم با j2store
تنظیمات shipping رو باید بر اساس وزن انجام بدید
شرمنده بابت اسپم اخه دیدم کسی جواب نمیده
این حالت که در هر وزن و بسته بندی قیمت متفاوته میشه ایجاد کرد؟
میشه بیشتر راهنمایی کنید از چه طریق؟
وزن هر مقداری میتونه باشه و اینکه تعریف بشه مثلا 6/5 تن قیمتش هر تن چهار و نیمه ولی 3 تن قیمت هر تن پنج تومنه
والا خودمم گیج شدم چجوری باید محاسباتشو انجام داد.
سلام
بله امکانش هست
یک رنج وزن تعیین میکنید و برای تعریف میکنید که بین این وزن و این وزن قیمت ارسال برای این نواحی انقدر تومان میشه
ممنون از پاسخ های شما...
والا من خلاصه یه ویرچومات برای جوملا 3 پیدا کردم که نصب شد ولی برای نمونه یه محصول ایجاد کردم و تنظیمات مختلفشم چک کردم ولی نمی دونم چرا تو سایت قیمت رو نشون نمیده و ظاهرا مشکل داره
بنظرتون از تنظیماته یا کامپوننتش مشکل داره؟
یه اسکرین شات هم میزارم ببینید
سلام
کامپوننت آخرین نسخه و از خود سایت اصلی دریافت شده ؟
سلام
جوملا رو به ورژن 3.4.8 آپدیت کردم مشکل حل شد اما برای نیازم اخرش با ویرچومارت راه حلی پیدا نکردم ولی با جوم شاپینگ تا حد زیادی حل شد. فعلا دنبال پلاگیم پرداختم که چندتا رایگان پیدا کردم هرکدوم یه مشکلی داره
سپاس از پیگیری شما
لینک مرجع