پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل تاریخ کامپوننت Appointment Booking
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام

دوستان من کامپوننت رزرو وقت رو نصب کردم الان تاریخا و روزاشون مشکل داره تاریخ های هرماهی که از چه روزی شروع میشه و ماه چندروزه هستو ...
اینم سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا اگه کسی میدونه تو این زمینه بهم کمک کنه چون واقعا فوری به حل سریع این مشکل نیاز دارم ممنون.
[تصویر:  tbrabvt59ludunr6qzfu.png]
سلام
مشکل رو متوجه نشدم متاسفانه
ببنید کلا روز ها و تاریخ های ماه..مثلا اگه ماه از شنبه شروع میشه این میزنه از چهارشنبه کلا قاطی نشون میده
کسی نمیدونه؟؟..من واقعا با این قضیه شمسی تاریخ مشکل دارم.
این تاریخ پیش فرض خودش هست ؟
یا همکاران زحمت شمسی سازی کشیدند ؟
نه یعنی شمسی سازی شده ولی مشکل داره اصلا تاریخارو داره جابجا نشون میده..
پس کلا مشکل داره شمسی سازیش
احتمالا محدود کردن تاریخ رو درست انجام ندادند و نمیتونه تشخیص بده کدوم روزا باید محدود شوند
اگر از جایی تهیه کردید از خودشون درخواست کنید
بله از وب سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اما متاسفانه پاسخگو نیستن و میگن مشکلی نداره و الان نمیدونم با این مشکل باید چیکار کنم چون برای چندسایت از این کامپوننت استفاده شده..شما نمیتونید تو این زمینه کمک کنید هزینشم متقبل میشم.
اگر بخواهید پارس جوم براتون دست کند باید افزونه اورجینال رو خریداری کنیم و فارسی سازی انجام دهیم.
تنها هزینه خرید افزونش 49 دلار هست که میشه حدودا 200 هزار تومان و شمسی سازی هم حداقل از 200 هزار تومان به بالا انجام میدهیم
اینجوری که هزینه زیاد میشه نمیشه همین ویرایش روش انجام بشه؟؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع