پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل با ماژول گالری OS Image Gallery
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام.
م از ماژول فوق برای گالری های تصاویرم استفاده میکردم.ماژول فوق العاده شیک و ساده ای هستش. ولی چند وقته عکس ها رو که تو قسمت مدیریت ماژول آپلود میکنم انگار عکس ها آپلود نمیشن. ماژول و هم پیوست کردم. دوستان لطفا راهنمایی کنید اگه میتونید. واقعا چند جا بهش نیاز دارم
این ماژول مشکلی نداره ، ولی اسم و فرمت تصاویریتون دقت کنید مورد نداشته باشه و اسم از کاراکترهای خاص و فارسی استفاده نشه ، بهتره تصویرتون رو اول تو فتوشاپ ببرید و از قسمت ذخیره برای وب ( JPEG, GIF, PNG ) هر کدوم خواستید میتونید فایلتون رو ذخیره کنید ، مشکلات تصاویر و اسم فایل برطرف میشه
ممنون دوست عزیز بابت پاسختون. به همه این مواردی که گفتید دقت کردم ولی باز همون مشکل هستش. من از این ماژول حدود ه بار تو وب سایت هام استفاده کردم، نکنه محدودیت داره؟ ولی فکر نمیکنم...
شما دانلود کردید مشکلی نداشت؟
فكر ميكنم محدوديت داره
آقا کم سه چهار روزه معطل یه ماژول گالری تصاویرم که تو مطالبم ازش استفاده کنم. اینترنت زیر و رو کردم به نتیجه نرسیدم. از پلاگین ها هم جواب نگرفتم
لطفا یه ماژول ساده گالری تصاویر بهم معرفی کنید ممنو میشم
سلام
بهترین گزینه به نظر من simple image gallery

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع