پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در نصب xampp یا wamp
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
توی لوکال نیازی نیست کار خاصی انجام بدید . وارد phpMyAdmin که شدید کافیه فقط برید قسمت دیتابیس و یه اسم بهش بدی و بزنی Create

[تصویر:  7oaz_untitled-1.jpg]
این قسمت وجود نداره:

[تصویر:  16f2196e2ade12763aeee76df099bd5e.png]

؟؟؟!!!
جالبه ولي بنظر ميداد خود شما دسترسي نداريد اين قسمت رو ببينيد ... با يوزر ROOT وارد شديد ؟
پيشنهاد ميكنم از پروژه هاتون بك آپ بگيريد - نرم افزار رو حذف و آخرين نسخش رو نصب كنيد - بايد مشكل حل بشه
با یوزر root وارد شدم حل شد...
در تصویری که شما از برنامه تون گذاشتید چشم کنار منو سبز رنگ هستش اما بریا من قرمز ؟!مشکل از کجا هستش؟چون در سایر cms دچار مشکلی هستش فکر کردم شاید برای این باشه
چشم کنار منو همیشه سبزه مگه برا شما چه رنگیه ؟ من متوجه نشدم ! آخرین نسخش رو بگیرید 1.0.4
برای من قرمز هست:

[تصویر:  hj.png]
نمیدونم از چیه - حتی توی انجمنش هم درباره این چیزی ننوشتن - الان تمام سرویس هایی که شما ران کردید رو من هم فعال کردم ولی برا من سبزه ! فقط تنها تفاوت نسخه شما 1.0.1 هست برا من 1.0.4 که الان نسخه 1.0.5 هم اومده
آپدیت کردم اما باز قرمز هستش؟!
توی ومپ و زمپ باید sqlserver , apachi به صورت سرویس فعال باشن تا سبز بشه و شروع به کار کنن . شاید مشکل شما هم همین باشه .
ومپ کمی با ویندوز 7 مشکل داشت ولی آخرین نسخه ی 64 بیتیش به خوبی روی ویندوز 8 کار مکینه .
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع