پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: یه درخواست کوچیک در مورد این افزونه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام بچه ها...

این افزونه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه لینک میشه واس هر تصویر قرار داد که وقتی روش میری روی Read more یا Show article نمایش میده

ولی میخوام یه کاریش بکنید که اون title عنوان زیرش هم لینک بشه .... یعنی لینکی که برای read more یا Show title در نظر گرفته

به title یا عنوان زیرش هم تخصیص بده و اونو هم لینک کنه

خیلی خیلی خیلی مممنون میشم دوستان حرفه ای و عزیز جوابمو بدن فداتون .... مممنون
راستی اینم لینک دانلود افزونهhttp://extensions.joomla.org/extension/joombig-circle-hover-effects
یعنی کسی نبود جواب بده ؟؟؟؟!!!
اسپم نکنید !!
اگر کسی ببینه جواب میده !!
من خودم دیدم و وقت بیش از حد میبره این کار ، به خاطر همین پاسخی ندادم
باشه ، چشم ، ولی من یه کم دانش css و php م ضعیفه

که البته سعی می کنم یاد بگیرم

ولی تا اونجا که من بلدم فک نکنم زیاد سخت باشه چون همون چیزی که برای اون لینکه گذاشته کافیه کپی پیست بشه

فقط کافیه ک خط مورد نظر در فایل مربوطه رو پیدا کرد که کار من نیست

ولی به نظرم بچه ها ی حرفه ای انجمن واسشون مثه آب خوردنه

نباید زیاد سخت باشه بازم فزبون دستتون

امیدوارم کسی زودتر جواب بده مممرسی
نقل قول: فقط کافیه ک خط مورد نظر در فایل مربوطه رو پیدا کرد که کار من نیست

ولی به نظرم بچه ها ی حرفه ای انجمن واسشون مثه آب خوردنه

سلام ؛

اینقدر هم که فکر میکنید آب خوردن نیست این باید یجا نصب بشه تا بشه فایلشو پیدا کرد معمولا هم کسی حوصله نصب کردن نداره تاپیک های اینطوری جواب نمیدن . کسایی که حالا مثل من دوست دارن اطلاعاتشو بیشتر کنن معمولا میان اطلاعات هاست طرفو میگیرن رو سایت خودش حل میکنن . که اینم کم پیدا میشه Rose

یجا نصب کنید مشخصات هاست و ادمین بدید + یک تصویر که دقیق مشخص بشه چی میخواید براتون انجام میدم Smile
چشم ، آماده می کنم ... براتون مشخصات رو می فرستم

خیلی خیلی ممنون ...
مشخصات رو براتون ارسال کردم
اینم دموش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی نبود کمک کنه ؟؟؟!!!
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع