پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ماژول تب ساز Xpert Tabs سازگار با جوملا 1.5 و جوملا 1.6 و جوملا 1.7
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  1312104319_1_52daaee214.png] [تصویر:  1312104225_1_289947a6fb.png] [تصویر:  1312104281_1_af4a5d5371.png] [تصویر:  1312104300_1_63801381da.png]

[تصویر:  1313884883_1_ccfb25b0ff.png]

سلام و درود
اين ماژول جوملاي تب ساز داراي قابليت هاي زيادي براي ايجاد تب هاي مورد نياز در وب سايت جوملايي مي باشد !
از جمله خصوصيات اين ماژول به موارد زير ميتوان اشاره كرد :
نمايش مطالب جوملا
پشتيباني از مطالب كامپوننت K2
داراي پنج استايل قابل سفارشي سازي
قابليت نمايش ماژول ها در تب
تنظيم عرض ماژول به صورت خودكار يا به دلخواه
قابليت استفاده چندباره از اين ماژول در يك صفحه
تغيير تب ها به صورت خودكار
ووو.....

توضيحات كامل تر را در سايت سازنده ميتوانيد مشاهده كنيد !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ماژول بسیار جالبی هست
اما من تو 1.5 باهاش یه مشکل دارم
اونم اینه که چینش ماژولی که تو لیست انتخاب ماژول هست رو هیچ جور نمی تونم تغییر بدم!!
با سلام خدمت شما جناب گنجی و با سپاس فراوان از زحماتی که در این انجمن برا یبچه های جوملا یی می کشید، خسته نباشید.
از اینکه این همه پشتیبانی از ما که تازه به جامعه جوملا پیوستیم احساس تنهایی نداشته باشیم.
باز هم از شما ممنونم.
کامیار کیوان تاش
سلام من یه مشکل با این ماژول دارم اینم وقتیه که حالت mouse over را انتخاب می کنم و در این حالت تب ها انتخاب نمی شوند
لطفا آدرس سایت رو قرار دهید تا بشه مشاهده و بررسی کرد.
با سلام من هرکاری می کنم ماژول به صورت خودکار تب هاش عوض نمی شه و حتما باید کلیک کنم لطفا راهنمایی کنید

noyansoft.com/final

noyansoft.com/final
لینک مرجع