پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: كامپوننت مديريت آگهي ها (Ads Manager) - آخرين نسخه 2.6.4 - پارسي
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
با سلام .

دوستان چه طور میشه نسخه 2.7.0 این کامپوننت را قسمت کاربری و مدیریتش را فارسی کنیم ؟

خیلی ضروری هست . راه های موجود که در نت بود را تست زدیم جواب ندارد روی این نسخه .

آقای پردل لطفا راهنمائی کنید .
سلام دوستان
ارور زیر برای چیست؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته من احساس میکنم هر بار که یک فیلد ثبت نام اضاف میکنم آگهی های جدیدی که ایجاد میکنم اینجور میشه،البته احساس میکنم
در ضمن بعد از حذف آگهی اضاف شده ارورا از بین میرن
دوست گلم بهترین فرقی که این سیستم نیازمندی داره اینه که فیلدهای کاربری رو میتونی سفارشی کنی و اضلفه کنی در ضمن این چند ستاره بودن رو میتونی از همین قسمت فیلدها بسازی
اگه ممکنه در مورد این ستاره سازی راهنمایی بفرمائید تا بشه ازش استفاده کرد
سلام و تشکر واسه این کار خوبتون
من این کامپوننت رو نصب کردم چند تا مشکل دارم باهاش
اول اینکه از راهی که گفتید تاریخم شمسی نشد
دوم اینکه امکان چینش رو تو صفحه اصلی ندارم
نمیخام آگهی ها تو جدول بیان میخوام فقط عکس و اسم آگهی به صورت لینک باشه و کنار هم مرتب بیاد نه زیر هم
شبیه این سایت بشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و سوم اینکه چرا زمان آگهی زدن هزینه آگهی رو محاسبه نمی کنه و راهنمایی کنه برای پرداخت؟؟؟؟؟

یادم رفت بگم اینم آدرس خودمه
دمو : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر بخوایید مثل اون سایتی که گفتید بشه باید تغییرات زیادی در css این افزونه انجام بدید که بسیاز زمان بر هست

البیه اگر بخوایید بنده براتون با دریافت هزینه انجام میدم و دقیقا همون چیزی که بخواید را براتون درست میکنم
سلام
اگه بخواین مثل اون بشه میتونید از کامپوننت p30 advertise استفاده کنید. عبارت "بسته آگهی ستاره شهر" رو توی گوگل سرچ کنید.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع