پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: عدم اعمال تغییرات بر روی جوملا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
میدونم شاید سوال قبلا هم مطرح شده باشه اما چون مطالب مال خیلی وقت پیش هست و در ضمن با استفاده از اون توضیحات مشکلم حل نشد گفتم یه درخواست جدید ایجاد کنم.

از دیروز تا حالا هرچی توی مدیریت مطالب، ماژول ها، فرم ساز و خلاصه هرجایی از کنترل پنل که تغییرات رو انجام میدم این تغییرات توی سایت دیده نمیشه
توی تنظیمات کلی: ذخیره ساز غیرفعال بوده هنوز هم هست، فشرده سازی غیر فعال بوده هنوزم هست!!!؟
معمولا تغییرات نیم ساعت بعد اعمال میشه
جالب اینکه دو روزه که این مشکل برام بوجود اومده دیروز برای چند دقیقه ای مشکل حل شده یعنی تغییرات رو بلافاصله اعمال میکرد اما بعد از اون دوباهر همون مشکل با تاخیر زیاد برایم پیش اومده
لطفا دوستانی که اطلاع دارن کمک کنن
قبلا از همه عزیزان تشکر و قدردانی میکنم
وقت همه بخیر
من معمولا از مطالب آرشیو شده انجمن استفاده میکردم و خوب پیش خودم میگفتم خیلی عالیه انجمنی به این فعالی و از انصاف هم نباید گذشت مطالب بسیار عالی توی انجمن و سوالات خوبی مطرح شده که میتونه مورد استفاده خیلی از عزیزان باشه
اما . . . 46
چند روزیه که به یه مشکلی برخورد کردم (عدم بروز رسانی همزمان مطالب بعد از اعمال تغییرات در مدیریت جوملا) هرکاریم کردم تا حالا نتونستم حلش کنم گفتم سوالم رو توی انجمن مطرح کنم حتما دوستان حلش میکنن و یا حداقل راه کارهایی پیشنهاد میدن اما دریغ حتی از یک پیام و جواب . . .
بازم از همه دوستان متشکرم
سلام و احترام
حدود یکسال پیش این مشکل برای من پیش اومد که مشکل از هاست بود
با پشتیبانی هاست تماس بگیرید
از راهنمایی شما بسیار ممنونم
بله حدس خود بنده هم همین بود چون یه مشکلی برای هاست بوجود اومد و بعد از حل اون مشکل هاست که مربوط بود به اتمام لایسنس نرم افزار ioncube loader
و سایت بالا نمی اومد بعد از حل این مشکل بود که این عدم اعمال تغییرات بوجود اومد و بنده بلافاصله با مدیر هاست تماس گرفتم و گوشزد کردم اما ایشون قبول نکرد
حالا دوباره من با ایشون تماس میگیرم اما آیا توی ذهنتون هست که مشکل دقیقا از کجا بود که بنده هم همین رو بگم و پیگیری کنم!!؟
سلام
من سوالتونو درست متوجه نشدم
ولی اگه تغییرات ذخیره نمیشه باید دسترسی فایل configuration رو بالا ببرید.
این فایل تو پوشه اصلی نصب سایتتونه و عددی مثل 444 جلوش نوشته شده ک میتونید ب 666 تغییرش بدید.
اگه تغییرات ذخیره میشه ولی دیر میتونید تغییرات رو ببینید کش مرورگرتون رو پاک کنید.
خیلی متشکر از راهنمایی شما
مشکل رو اینطور بگم شاید بهتر باشه:
ببینید بنده داخل کنترل پنلو مدیریت جوملا مثلا یه مطلب رو ویرایش میکنم به طور مثل تیتر خبرم رو ولی این تغییر در نمایش سایت تا مدت ها دیده نمیشه در حالی که قبلا اینطور نبوده و بنده به تنظیمات جوملا هیچ دستی نزدم اما بازهم برای اطمینان رفتم و چک کردم تنظیمات به طور صحیح هستن ولی بازم جواب نمیده
حتی چندین بار اقدام به پاک کردن کش مرور گر کردم اما همچنان مشکل باقیه برای خودم جای تعجب داره آخه چطور میشه؟
با مدیر هاست هم تماس گرفتم اما ایشون هم میگه از سمت سرور مشکلی وجود نداره واقعا گیج شدم
ممنونم به خاطر وقتی که میذارید
برا اینکه ببینید مشکل از سیستم و مرورگرتون هست یا نه ی تغییر اعمال کنید و بگید یکی از جایی دیگه با ی سیستم دیگه سایتتون رو باز کنه ببینه تغییرات برا اون اعمال شده یا نه؟ ک البته وقتی کش مرورگرتون رو پاک کردید دیگه فکر نکنم این راه حل هم جواب بده!
لینک مرجع