پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: اتصال منو به ماژول
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من قصد دارم وقتی روی گزینه منویی کلیک کردم یک مجموعه از ماژول گلوبال نیوز نمایش داده بشه نوع آیتم منو را نمیدونم چی انتخاب کنم چون خود این مازول جز آیتم های منو نیست.
نوع منو رو یک مطلب خاص انتخاب کنید ، و قبلش هم یک مطلب به نام مثلا گلوبال نیوز ایجاد کنید . مطلب تا فعلا خالی باشه ...
حالا شما یه مطلب خالی دارید و یه منو که میتونید به این مطلب ربط بدید .
حالا شما به پلاگین Modules anywhere احتیاج دارید که نصب و فعالش کنید ، وقتی این پلاگین رو فعال کردید مطلب گلوبال نیوزی که خالی بود رو باز کنید و از پایین همین پلاگین یک دکمه شورت کد وجود داره با کلیک روی دکمه لیست ماژول ها رو نمایش میده که ماژول مورد نظر رو انتخاب میکنید و مطلب رو ذخیره میکنین .
حالا شما منو رو به ماژول ربط دادید .

دانلود پلاگین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ضمن تشکر از پاسخ جامع شما مشکل دیگه ای که با ماژول گلوبال نیوز دارم اینکه مطالب رو تکرار میکنه. البته من چند تا منو دارم که به این ماژول اتصال دادم آیا میتونه دلیلش این باشه که چندین بار از این مازول استفاده کردم؟
دقیقا متوجه سوالت نشدم ؛ لینک وبسایتت رو بزار ببینم بهتره
منوی های بالای سایت همه از ماژول گلوبال نیوز استفاده شده متاسفانه اخبار تکراری نشون داده میشه.سیاسی/اجتماعی/فرهنگی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما دارید یه ماژول رو توی یک منو تکرار میکنید
مثلا یک ماژول رو به روشی که گفتم اختصاص دادید به منو ، بعد همون ماژول رو قرار دادید توی تمام صفحات نمایش داده بشه

ماژولها رو فقط توی صفحاتی که لازم هست نمایش بدید مشکلتون حل میشه .

بعد یه پیشنهاد ، این ماژول خیلی ظاهر سایتتون رو زشت کرده ، چرا از 6News استفاده نمیکنید ، البته اگر جوملای 3 دارید .
و اگر هم جوملای 2.5 هست CSS ماژول رو مرتب ترش کنید
هر ماژول تنها به یک منو اختصاص داده شده اگه برای شما مقدوره اطلاعات مدیریت رو ارسال میکنم.این مشکلات حل بشه البته ظاهر هم ایراداتی داره.
لینک مرجع