پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل با افزونه سوالات متداول JEXTN FAQ Pro
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
بنده شدیدا نیاز به افزونه JEXTN FAQ Pro داشتم، کل اینترنت رو زیر و رو کردم تا بتونم یک لایسنس اصلی برای خرید گیر بیارم که متاسفانه هیچ سایت ایرانی ندیدم که این افزونه رو بفروشه به جز سایت جوملا نال که نسخه نال شدش رو به قیمت 12000 تومان میفروخت و من خریدم.

بعد از نصب این افزونه همه چیزش به خوبی کار میکرد، به غیر از ثبت سوال توسط کاربران، صفحه طرح سوال براشون باز میشد بدون هیچ مشکلی و همه فیلدها رو هم به درستی پر میکنند، اما وقتی دکمه ذخیره سوال رو میزنند هیییییییییییچ اتفاقی نمی افته، اصلا انگار دکمه های ثبت سوال زیر اون فرم تزئینی هستند، حتی دکمه انصرافش هم کار نمیده.
اگه کسی میتونه من اطلاعات پنل ادمین رو بهش میدم تا کمکم کنه، ممنون میشم.
خود مدیر سایت جوملا نال هم اصلا راهنمایی نمیکنه، فقط میگه من روی تمام ورژن های جوملا امتحان کردم درسته، اطلاعات هاستم رو هم بهش دادم اما نمیره چک کنه.
آدرس سایت هم اینه: jabar-matoori.ir
دکمه پرسش و پاسخ رو که کلیک کنید سوالاتی میاد که خودم از پنل ادمین وارد کردم

ممنونتون میشم اگر کمکم کنید.

اگر هم مشکل از خود افزونست که مال شده، یه سایت که بفروشه بهم معرفی کنید، خیلی لنگ این افزونم و عجله دارم.
مرسی
معمولا از کسی که خرید کردید باید پشتیبانی بگیرید ، از اونجایی که افزونه نال شده است احتمال اینکه مشکل دار باشه زیاده ؛ بهتره بخاطر امنیت وبسایت خودتون هم که شده نسخه اورجینالش رو خریداری کنید ؛ قیمت زیادی هم نداره
پشتیبانی یک ساله یا دوساله هم بهتون میده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر با خرید مشکل دارید به آقای گنجی بگید براتون خریداری کنن
لینک مرجع