پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: منو برای کاربر ثبت شده
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من یک منو ساختم میخوام برای عموم نمایش داده بشه ولی وقتی روش کلیک میکنن به صفحه ای منتقل بشه به عنوان اینکه" شما ابتدا وارد شوید "مواجه بشه که بعد از وارد کردن مشخصات کاربری وارد منو مورد نظر شود

با تشکر
فکر می کنم اگر شما نمایش منوی مربوطه را فقط برای اعضا قرار دهید منطقی تر باشد چون پس از ورود منوی مربوطه به کاربر نشان داده خواهد شد .
ولی اگر می خواهید به این شکلی که گفتید باشد راحت ترین راه این است که از پلاگین نمایش ماژول در محتوا استفاده کنید .
یک مطلب بسازید و منوی مربوطه را به آن مطلب لینک کنید . سپس بوسیله پلاگینی که گفته شد ماژول ورود خود جوملا را در محتوا قرار دهید .
در تنظیمات ماژول ورود ، یک قسمت وجود دارد که کاربر را به صفحه دلخواه هدایت می کند در آن قسمت می توانید صفحه مورد نظر را وارد کنید .
ممنون از جوابتون
ولی نمیخوام به این صورت باشه
من افزونه رو دیدم خیلی وقت پیش ولی چون به کارم نمیاومد دانلود نکردم ولی العان اسمش یادم نیست
از دوستان کسی ای افزونه رو داره
يه پيشنهاد ، نميدونم قابل اجرا باشه يا نه ، ميتونيد منوهايي رو كه ميخوايد رو بسازيد وقتي كاربر مهمان كليك كرد ، منو كاربر رو لينك بده به يه مطلب كه آقا وارد سايت شو ، يعني منوي تغلبي ! بعد كه وارد سايت بشه اين منو براي اعضا نمايش داده نشه و منوي اصلي نمايش داده بشه ...

نميدونم اجرائي هست يا نه فقط يه ايده بود ! Blush
لینک مرجع