پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: چرا باکس های خبری من خبرهای قدیمی رو فقط نشون میده و خبر جدید رو نمیخونه ؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و درود

دوستان ببخشید من سه تا باکس ماژول خبری دارم که هر سه تا باکس از یک ماژولی به نام ((( News Show SP2 )))) ایجاد شده . ولی این ماژول اصلا خبرهای جدیدی که من اضافه میکنم در اون بخش رو نمیخونه و فقط چند خبر رو که اتفاقا قدیمی هم شده اند رو نشون میده .
به نظرتون چیکار باید بکنم که این مازول جدید ترین خبرهارو بخونه ؟؟
در بخش گزارش تصویری ؛ مصاحبه ها و گفتگوها و بخش مربوط به یادداشت ها و تحلیل ها

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا راهنمایی کنیدRoseRose/
تاریخ انتشار و ایجاد مطالب جدید رو چک کن ببین درسته یا اشتباهه. ممکنه مشکل مربوط به تاریخ باشه
چک کردم
همه چی درسته
تاریخ اتشار خبرهایی که میزنم درسته مشکلی نداره
افزونه های نمایش اخبار معمولا بخشی بخشی برای تایین ترتیب گذاشتن خبر داره . شما دنبال کلماتی مثل order بگردین . گزینه هایش باید چیزی مثل joomla order , alphabetical , last , oldest , ,.... معمولا به راحتی پیدا میشه . joomla order همون ترتیب قرار گرفتن مطالبت در مدیریت مطالب جوملاست که میتونی در مدیریت محتوا با کلیک بر روی فلش بالای ردیف ها ترتیبشون رو عوض کنی .
بعضی وقتها یک ترتیب برای نمایش مجموعه ها داره و یکی برای مطلب داخل مجموعه ها که بهتره ترتیب مجموعه ها رو غیر فعال کنی .
بازم درست نشد

دوستان نگاه کنید این گزینه ها هست

Ordering
Ordering filter
Authors
Featured articles
خب اون دو تا بخش آخری احتمالا مربوط به نمایش دادن یا ندادن نوشته های نویسنده های خاص و مطالب ویژه شده است .
بخش دوم رو روی هیچ یا مورد مشابه قرار بده
بخش اول هم به احتمال زیاد اصل کاریه رو هم روی آخرین مطلب قرار بده
یه عکس از صفحه بگذار بهتر میشه کمک کرد .
لینک مرجع