پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: آموزش کامپوننت dj classified
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
من یه آموزش کامل ازکامپوننت مدیریت آگهی dj classified نیاز دارم. چند تا فایل صوتی گیر آوردم که کمک چندانی نکرد، دوستان عزیز شما موردی برای آموزش در این زمینه سراغ دارید؟Eyes
سلام دوست عزیز
بهتره با این کامپوننت کار کنید و هرجا مشکلی بود مطرح کنید تا دوستان راهنمایی کنند.
موفق باشید
آزمون و خطا کردن وقت زیادی رو می گیره .چرا اعضای حرفه ای آموزش از کامپوننت های پرکاربرد رو تهیه و ارائه نمی کنند؟ با این کار خیلی از سوالات دوستان پاسخ داده خواهد شد
درسته ولی چند علت برای نداشتن آموزش به زبان فارسی برای بعضی از افزونه ها وجود دارد.
برخی افزونه ها کاربرد کمتری داشته یا کارایی واحدی دارند یا پیچیدگی خاصی ندارند و درخواست دوستان برای رفع اشکال آن کمتر صورت می گیرد و یا اینکه افزونه های مشابه زیادی دارند.
برخی از افزونه ها نمونه مشابه کمتری دارند یا قابلیت های گسترده دارند که آموزش آنها در سطح وب زیاد است. مانند rsform یا افزونه های دیگر.

عموما فایل آموزشی افزونه ها به زبان اصلی در سایت سازنده وجود دارد
با این حال میتونید از جناب آقای گنجی یا جناب عمرانی برای ایجاد تاپیک آموزشی مخصوص به این کامپوننت درخواست کنید
درود
کار با این کامپوننت اینقدرها هم سخت نیست.فقط کافیست ابتدا شما در مدیریت کامپوننت چرخی بزنید و همه قسمت هارو ببینید متوجه نحوه کار کردن باهاش میشید.
احتمالا در مورد فیلدهای سفارشی کمی مشکل داشته باشید وگرنه چیز خاصی نداره.
متشکرم جناب گنجی ، کار باهاش رو شروع کردم و همین طور که فرمودید خیلی مشکل نیست. اگر سوالی بود از خدمت دوستان خواهم پرسید.
لینک مرجع