پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل با پرداخت زرین پال در آر اس فروم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
من پلاگین پرداخت زرین پال رو برای آر اس فروم نصب کردم و کد پرداخت هم از تنظیمات آر اس فروم قرار دادم
با پلاگین محاسبه هزینه هم، اون قسمت رو طراحی کردم، حالا بعدش چیکار باید کنم که طرف ارسال رو زد بره صفحه ی پرداخت زرین پال؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اگه پلاگین اتصال آر اس فرم به زرین پال رو نصب کرده باشین، خود این پلاگین اسن کا رو انجام میده
جهت فعال سازی به مدیریت پلاگین ها رفته و پلاگین RSForm! Pro zarinpal را فعال کرده و سپس جهت تنظیمات درگاه زرین پال به تنظیمات فرم ساز (configuration ) رفته و تب درگاه زرین پال را انتخاب نمایید.
برای آموزش کامل این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو مطالعه کنید
ممنون، من پلاگین رو نصب می کنم و توی خود فرم هم قرارش میدم ولی تو ارسال صفحه ی پرداخت ظاهر نمیشه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک اون آموزش هم که دادید عکس هاش از بین رفته، پلاگین اون هم که نصب می کنم بهم خطا میده
سلام
اگر نصب رو درست انجام داده باشین روش کلی این کار اینطوریه:
اپتدا هم کامپوننت و پلاگین را نصب مینمائیم .
بعدش به قسمت تنظیمات مربوط به فرم ساز بروید و یک تب با عنوان (( درگاه پرداخت سایت زرین پال )) اضافه میشه.

[تصویر:  1.png]

در قسمت (( کد دروازه پرداخت )) کدی که مربوط به شناسه شما در زرین پال میباشد را وارد نمائید .

در قسمت (( نوع مالیات )) اگر میخواین که برای محصول مالیاتی در نظز بگیرید گزینه (( درصد را انتخاب نمائید )) و در قسمت (( مقدار مالیات )) مقدار مالیات را وارد نمائید . (( مثال )) عدد 5 را وارد نمائید .

و این قسمت ها را به صورت پیش فرض باقی بمانند .

پول رایج : در افزونه زرین پال بر روی بصورت تومان وارد نمائید .
جداکننده هزارگان
جداساز رقم اعشاری
تعداد رقم اعشار
کد جایگزین در پیام تشکر
نه اینطوری نیاورد ماله منو، میشه پلاگینتون رو پیوست کنید؟
این پلاگین با فراهم کردن چند المان به شما امکان ایجاد یک فرم فاکتور ، پرداخت چند محصولی، پرداخت یک هزینه ی ثابت .... را به اسان ترین نحو فراهم می کند.
(جهت فعال سازی به مدیریت پلاگین ها رفته و پلاگین RSForm! Pro zarinpal را فعال کرده و سپس جهت تنظیمات درگاه زرین پال به تنظیمات فرم ساز (configuration ) رفته و تب درگاه زرین پال را انتخاب نمایید.
برای استفاده از این پلاگین از نصب بودن ioncube بر روی هاست خود مطمئن شوید.
JInstaller: :نصب: ایراد SQL تابع دیتابیس با ارور 1054 مواجه شد
Unknown column 'ConfigId' in 'field list' SQL=INSERT IGNORE INTO `ilp5q_rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'zarinpal.merchantid', '');
SQL =
INSERT IGNORE INTO `#__rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'zarinpal.merchantid', '');
نصب کامپوننت: ایراد در فایل SQL تابع دیتابیس با ارور 1054 مواجه شد
Unknown column 'ConfigId' in 'field list' SQL=INSERT IGNORE INTO `ilp5q_rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'zarinpal.merchantid', '');
SQL =
INSERT IGNORE INTO `#__rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'zarinpal.merchantid', '');

این خطارو میده!
باید ابتدا افزونه رو به طور کامل حذف کنید و دوباره نصب کنید.
به این صورت عمل کنید:
اول پوشه ی com_rsform رو از مسیر های زیر پاک کنید:
joomla root/components
joomla root/administrator/components
بعد هم باید در php my admin جداولی رو که همنام افزونه هستند رو پاک کنید.
سلام
من فکر میکنم پلاگین با ورژن جوملاتون سازگار نیست
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع