پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل فارسی کردن بسته نصب جوملا انگلیسی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام. من یک قالب تجاری تهیه کردم و می خوام که فارسی اش کنم. اول بسته فارسی سازی جوملای فارسی را دانلود کردم و از راه نصب افزونه ها نصب کردم. مدیریت فارسی شد ولی سایتو بهم می ریزه. و رفتم سراع بسته فارسی جومینا در این آدرس :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ظاهرا برای فارسی شدن مدیریت سایت و سایت باید فایل هایش را کپی کنی به جای فایل های جوملای انگلیسیت. من توی لوکال تست کردم شد ولی چطور باید این پرونده ها را در هاست به جای پرونده های انگلیس جوملا کنم ... چطور باید ریپلیس کنم ..
ممنون ...
دقیقا ً از فارسی کردن منظورتون ترجمه فایل هاست یا راست چین بودن ؟

اگر ترجمه فایلهاست که فایلهایی به نام ini در پوشه language در مسیر روت سایت و مسیر Aministrator وجود داره با کد fa-IR برای زبان فارسی

و اگر هم راست چین هست که باید ببینید فایلهایی با پسوند css در قالب سایت و افزونه هاتون باید وجود داشته باشه که اینها رو با نسخه راست چین شده باید ریپلیس بشه .

بهتره وبسایتتون رو آنلاین کنید و لینک بدید تا راحت تر بشه راهنمائی کرد
زبان فارسی رو از مدیریت زبان ها پیدا کنید و نصب کنید معمولا بی دردسرتره .
ممنون از جواب سریع من یک تست بزنم خبرشو بهتون می دم
دوستان عزیز من از سایت جوملا جهانی فایل زبان را که جوملا فارسی ترجمه کرده بود را دانلود کردم و از طریق نصب الحاقات نصبش کردم و گذاشتمش پیش فرض . مدیریت فارسی شد ولی سایتم را به هم ریخت ظاهرا یکی از ماژول های قالبم را داغون کرده.
توی عکس که ضمیمه کردم ، می تونید ببنید
نمایش پیام های خطا رو باید در فایل php.ini زمپ غیرفعال کنید.
در لوکال این موارد و مشکلات زیاد است و بهتره روی هاست تست کنید.
جناب گنجی عزیز روی هاست هم تست کردم همون قالب فروشگاهه هست. من ترجمه فارسی که توی سایت جوملا جهانی هست را نصب کردم. ظاهرا دو تا از ماژول های اصلی فروشگاه که برای نمایش محصول هست به مشکل بر می خورند. توی فایل ضمیمه می تونید مشاهده کنید:
میتونید این دوتا فایل رو پیوست کنید نصب و بررسی بشه
دوست عزیز ماژول ها روی قالب تجاری بود. از قبل جدا نصب نشده. با خود قالب هست.
قالب رو خریداری کردید ؟
از جائی دانلود کردید یا چیز دیگه
اگر اورجینال خریداری کردین که به همراهش افزونه ها و فایل PSD ارائه میشه . همینطور بابت مشکلی که براتون پیش اومده پشتیبانی ارائه میکنند .

اگر هم نسخه نال شده است که ...

سعی کنید آخرین نسخه رو نصب کنید شاید مشکل برطرف بشه
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع